Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaól bejárata elé tett...

Kutyaól bejárata elé tett pokróc. Tettem a kutyól bejárata elé pokrćot, amit felvágtam 4 csíkra. Amikor a kutyus ahogy bemegy a bódébam akkor az egyik csíkot is "viszi" magával, és így beáramlik a hideg. Egyébb megoldás? Hogy tegyem fel a pokrócot?

Figyelt kérdés

2019. jan. 23. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
A legjobb megoldás forgács lenne, azt melegebben tartja a kutyaházat, és nincs vele ilyen probléma.
2019. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaajtó mi 3e-ért vettuk de lehet kapni direkt ilyen lelogos cuccot kutyolra
2019. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amelyiket "magával viszi" próbáld meg magasabbra szögelni.
2019. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nem azzal van probléma,hogy bentről megfelel-e a kutyaház, hanem hogy a meleg ne tudjon kiillanni.

Van termofĺia a bejárat előtt, és a harmadik csík bent szokott lenni a kutyaházba, mert "beviszi". Most tettem pokrócot is, de azt is "beviszi" a hátával. Nem értem miért lenne jobb ha még feljebb tenném a pokrćot. Szerintem mindegy hogy a bejárat felett 5 cm-re vagy 20-cm-re van, mert így is úgy is egészen végig le van engedve, hogy fedve legyen az egész bejárat.

2019. jan. 24. 12:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Kettesnek: milyen az a kutyaajtó és hol lehet kapni?
2019. jan. 24. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Örülök neki, hogy te így aggódsz a kutyádért! Ha nem egy szobakutya fajta, akkor ne aggódj! A kutya képes szabályozni a test-hőmérsékletét.

Az egyik ismerősöm határőr volt, be akarta hívni a kutyát(roti) a kocsiba. Nem ment be, jól érezte magát a -20 fokban.

Ne aggódj, a kutyus nem fázik!

Ha annyira szereted, csinálj neki egy jó kis kutyaházat, ami szigetelt. Tetőléc, szigetelésnek meg hungarocell. A lényeg viszont az, hogy rálásson a bejárati ajtóra! Akkor fog csak bemenni! Szívből őriz, de ha ételt se adnál neki, akkor is hűséges lenne!

Úgy szeretni, mint egy kutya, soha nem fog senki!

2019. jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. Vagyok szinte minden kisállatboltba találsz de itt van pár link:

[link]


[link]


Olra szerintem a 2. fajta is jó.

2019. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!