Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így hogy oldjam meg a kutyát?

Így hogy oldjam meg a kutyát?

Figyelt kérdés

Fogok kapni egy kutyát, de amíg egy kutya kölyök, ugye otthon kell lenni vele egyfolytában.

Mivel iskolába járok, szüleim pedig dolgoznak senki nem tud egész nap otthon lenni.

Ezt ti hogy csináltátok a kölyökkel?

Addig nem dolgoztatok?



2019. febr. 9. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Érdemes akkor vennetek amikor nagyobb szünet jön, pl. nyári szünet. Azalatt hozzászoktatod az egyedülléthez.
2019. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Mármint persze amíg dolgoztok/tanulsz.
2019. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem kell vele lenni egyfolytában. Honnan szedted ezt a sületlenséget?


Amíg elvagy, elkerítesz neki egy részt, hogy ne garázdálkodjon mindenfelé. Ennyi.

2019. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Úgy oldottuk meg, hogy addug nem tartottunk kutyát.
2019. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Kérdezd meg anyukádat, hogy hogyan oldotta meg amikor te pici voltál a te tartásodat. Az a helyes megoldás.
2019. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Nyári szünet legelején menjetek nyaralni (ha akartok) és rögtön utána hozzátok el. Igazából 2 hét után otthon lehetne hagyni már délelőttre, de ha 4-6 hetet otthon tudnál lenni vele nyáron, az sokat számítana (pl. szobatisztaság szempontjából). Fokozatosan egyedülléthez kell szoktatni kicsi korától akkor is, ha otthon tudsz lenni.
2019. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Nekem egyikk ismerősöm épp diákmunkát keresett hát felajánlottam neki a kutyaszitterkedést és elvállalta!Tudtam hogy nála jó kezekben volt mert gyekran járt önkénteskedni éllatmentőkhöz,menhelyre és neki is volt kutyája de nem is akármilyen drága ezért megbíztam benne!
2019. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Anyád is egyedüllétre szoktatott? Borzalmas mennyire primitív állatokat lenéző magát embernek nevező lény garázdálkodik Magyarországon.
2019. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Senkinek NEM KÖTELEZŐ kutyát tartani. Az ilyenek ne is tartsanak!
2019. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Én is sulis voltam, mikor jött a kölyök.

Ha épp nem tudtunk rá figyelni, akkor egy elkerített részen volt egy kutyapelussal. Mikor meglettek az oltások, iskola után rögtön vittem az udvarra és ha otthon voltam, napközben 2-3 óránként.

Sokan panaszkodnak viszont, hogy nehéz volt a pelusról a sétára/kintre váltani, de nálunk ez nem volt probléma.

2019. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!