Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Ilyenkor mit kell...

Segítség! Ilyenkor mit kell tenni? Megtámadott egy kutya!

Figyelt kérdés

Szóval megtámadott egy kutya.

mentem egy szakkörre a suliba, a megszokott utcán, a megszokott időben. Viszont látom, hogy az egyik háznál nyitva van egy kapu. Egy kissé megrémültem, mert tuttam hogy ott egy nagyon nagy kutya van.

erre mit látok? a kerítésen átt ugat a kutya. mondom, ki ne szaladjon, hála istennek butácska szegény kutya.

De nem annyira mint én gondoltam. az állat kiszökött, és elkezdett vicsorgó fogakkal, ugatva rohanni felém. Én erre elkezdek futni, mert biztos nem felém jön. de, felém jön. Erre átt akartam menni valahova, a kerítésen áttmászni. csak hogy, ahol kerítés van, azon túlmentem. erre ott egy rohadt nagy tuja, ami mögött a kerítés gyönyörködik, szóval, ezzel a korcsal nagy baj lesz.

Arra gondoltam, mi lenne ha megütném.

megakartam, ugatott egy akkorát, amikor lendítem a kezem, hogy csak na. megilyedtem mit az állat, ezért inkább a tujához nekidőlve félve kiabálok segítségért.

aztán mindig vissza-visszamegy egy métert a dög, és én egyre távolabb megyek. belenéztem a szemébe. hátatfordítva pedig elrohantam. nah, ezt a 3 dolgot ne tegyétek meg.

rohantam. fut utánam a kutya, rűordítok hogy HÉJ! AZ ANYÁDAT!! és elkezd visszafele menni. aztám sprintelve elértem a sarkig, amihez a sulihoz vezető út egy nagy egyenes út. amikor visszanéztem, akkor a kuyta még utánam jön, de leráztam. szóval! ilyenkor mi a teendő? állítólag rákiabálni sem szabad. Valami ötlet?

(azóta fosok elmenni az utcán)



#kutya #állat #támadás #mit kell tenni ha megtámad egy kutya?
2019. febr. 20. 18:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
Milyen fajta mekkora?
2019. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%

PAPRIKASPRAY!!!


2-3000 forint, hatékony, halk, gyors.

2019. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

kutyatámadásról akkor beszélünk,ha megharap és sérülést okoz.


Téged inkább csak megkergetett.


Valószínűleg mivel elfutottál potenciálisan gyengének bizonyultál,ezért futott utánad, ha elfutsz akkor egy tacskó is csaholva utánad fut.


Ajánlom figyelmedbe a videót.


https://www.youtube.com/watch?v=Q5kx-vuwgx0

2019. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Majd ha már harmadikos leszel, akkor tudni fogod, hogy kutya elől nem szaladunk el, mert sokkal gyorsabb, mint te. És még helyesen írni is meg fogsz tanulni addigra.
2019. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
23%
Lehet venni ilyen ultrahangos kutyariasztót!Én ajánlom nekem mindig van a táskámban!Ez egy olyan készülék ami olyan frekvencián sípol hogy te nem hallod a kutya viszpnt rohadtul megijed tőle!Nekem már nem egyszer mentette meg a testi éppségem a kutyáktól!
2019. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

"PAPRIKASPRAY"


Közterületen szabálysértés hordani.

Hordjon CS töltetűt, azt lehet.


Én viszont elballagtam volna még aznap a rendőrségre bejelenteni a támadást, mert a következő áldozat talán nem ússza meg.

2019. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
kedves 4. válaszoló. idézem: belenéztem a szemébe. hátatfordítva pedig elrohantam. nah, ezt a 3 dolgot ne tegyétek meg.... ha nem érted, én is tudom, hogy ezeket nem kéne megtenni. Akkor mondom újra: Értelmes válaszokat kérek! köszönöm.
2019. febr. 20. 19:06
 8/28 anonim ***** válasza:
73%

6.-nak.


Igen, paprikaspray valóban szabálysértés, de inkább fizess 50-et a rendőröknek, minthogy sebészetre kerülj egy kóbor eb vagy C miatt.


Mellesleg ha már ruházatátvizsgálós igazoltatás történik, akkor ott ez lesz a legkevesebb bajod...vagy másképp honnan tudná meg a rendőr?


Ja, és ha ezt bejelented a rendőrségen, mármint a kutyatámadást, akkor mi lesz? Elárulom: SEMMI!

2019. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
Szegénykém:( Nekem még az is nagxon ilyesztő ha kerítésen keresztül megugat egy kutya
2019. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
jah, és a negyedik válaszolónak ismét: attól hogy még nem írok helyesen, nem kell leb*szni egy embert. te is ember vagy. benned is vannak hibák. l. mindenkit beoltasz, és fogadjunk, ahova mész, amit csinálsz, annak jónak kell lenni. (ez egy példa.) remélem egy kissé gondolkodni fogsz a következő pofátlan válaszaiddal kapcsolatban. és kérlek, ne úgy beszélj mint egy gyökér, mert hidd el, nem kell felhívni a figyelmet, tudjuk hogy itt vagy. köcce. :)
2019. febr. 20. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!