Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket jelentettek már fel...

Titeket jelentettek már fel "állatkínzásért" a nagy állatvédők?

Figyelt kérdés

Épp tegnap játszottam kinn a kutyával (értsd: apport, birkózás, kötélhúzás, gumihúzás) amikor becsengettek a rendőrök mert a szomszéd szerit én viadaloztatok. (egy kutyám van)


Az első pillanatban csak álltam bénán.

Néhány perces beszélgetés, gyors terepszemle és egy kis simogatás után nevetve távoztak.


Nagyon régen olvastam egy posztot hogy a futtatóban háromszor hívták a pasasra a rendőröket hogy verekedteti a kutyákat. A két kölyök játszott



2019. márc. 3. 20:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagy akadt bármilyen problémátok velük kapcsoltban?
2019. márc. 3. 20:52
 2/16 anonim válasza:
89%
Ha nem hagyják abba, akkor jelentsd fel őket zaklatás miatt.
2019. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Gyanítom itt arról lehet szó, hogy valamiért a szomszédok bögyében vagy és kellett valami, amivel rád hívták őket.
2019. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Én meg visszajelenteném!Mi az hogy ő utánnam lesekedik?A maga dolgával foglalkozzon!
2019. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Nyilvánvaló, itt nem állatvédőkről van szó.
2019. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Engem azért akartak egyszer feljelenteni, mert kiraktam a Facebookra lefényképezve egy, az utcában kóborló kutyát. Adtam neki vizet, ennivalót és mivel a füle sebes volt, behintőporoztam neki. Aztán jött valami nő, hogy feljelent, meg hogy ugyanazt érdemlem, mint a kutya, meg ilyenek hogy zárjanak be tökölre, egy büdös ciBány vagyok, satöbbi.

Nem tudom ilyen primitív emberek hogy létezhetnek.

2019. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Feljelentés nem volt, de állatorvost már kerestek meg. Allergiás lett a csirkére, begyulladt a kis bele és elkezdett hullani a szőre. Szegény egy nap alatt úgy nézett ki mint azok a beteg prérifarkasok, akiket chupacabrának kiàlltanak ki. A helyi nagy kutyamentő már értesítette is a jegyzőt. Az meg a hatósàgi àllatorvost, hogy hatalmas baj van. Marha nagy mázlim, hogy a doki amúgy is a dokink, szóval tudta, hogy mi a szitu. Így nem is problémáztak, kiértesítettèk a bejelentőt, hogy köszönik, de a kutya rendes ellátásban van és orvosi felügyelet alatt áll.
2019. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezek nem állatvédők, hanem a szokásos jó magyar szomszédi viszony. Ami állattól függetlenül utolér mindenkit. Lehetett volna az is, hogy üzletelsz valamivel titokban, vagy hogy drogot vagy robbanószert tartasz otthon... Az állatvédőknek ehhez semmi köze. Én inkább örülök annak, hogy az ország eljutott odáig, hogy egy felmerülő állatkínzással egyáltalán foglalkoznak.
2019. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Ennek semmi köze az állatvédelemhez.Ezek az unatkozó elmebetegek. Simán rád hívják a rendőrt bármiért ami szemet szúr nekik. 😝
2019. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Itt nálunk is van egy, elöször akkor jelentett fel, mert amikor jött a kukás, megkötöttem a kutyát (mellékutca, jelentős autós forgalommal). Másodszor, amikor bedugta az okostelefont és fenyegetett, hogy nem adok enni. Vedlett. Ekkor beszéltem az önkormányzattal,akik jól ismerték, naponta felment a fiával a hegyoldalba, leste a kutyákat, mint önjelölt állatvédő. Végül kapott egy új szomszédot, azért ordított, hogy zörögnek és hangosan beszélnek! De emberére akadt, felszólitották, hogy fejezze be, vagy elvitetik idegosztályra. Azóta bebújt, nem nagyon lehet látni se.
2019. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!