Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket jelentettek már fel...

Titeket jelentettek már fel "állatkínzásért" a nagy állatvédők?

Figyelt kérdés

Épp tegnap játszottam kinn a kutyával (értsd: apport, birkózás, kötélhúzás, gumihúzás) amikor becsengettek a rendőrök mert a szomszéd szerit én viadaloztatok. (egy kutyám van)


Az első pillanatban csak álltam bénán.

Néhány perces beszélgetés, gyors terepszemle és egy kis simogatás után nevetve távoztak.


Nagyon régen olvastam egy posztot hogy a futtatóban háromszor hívták a pasasra a rendőröket hogy verekedteti a kutyákat. A két kölyök játszott



2019. márc. 3. 20:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Igen.A rendőrök ki is röhögték.

Utána a nő a nyakamra is járt.A kapuban állt és ordított, hogy nem fogja annyiba hagyni,rohadjak el stb.

Az volt a problémája,hogy sosem viszem el sétálni a kutyát,ebből pedig az jött le neki, hogy tuti tiszta mocsok a kertem,mert biztos a cuccot sem szedem fel.


Egyébként nincs kutyám.

2019. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk is volt ilyen jelentgetős elmebajos, egyszer azért jelentett fel, mert 1 méteres láncra van kötve a kutyám. Valóban, naponta 2*2 percre, amìg ki- és beállok a kocsival a garázsból.

Máskor soványnak találta a macskámat, két nappal azelőtt szedtem össze csórit az út mellől.

Aztán szerinte azért kukorékol a kakasom, mert rosszul érzi magát. WTF???

Nem kérdez, tudja a tutit, és megy árulkodni. A jegyző rendesen menekül előle.

2019. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem jelentettek még fel, szerencsére a környékünkön nem élnek ennyire korlátolt emberek. Csak itt a neten találkoztam anyázóssal, meg hogy rohadjak el.. :))
2019. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Fel nem jelentett csak okítást kaptam. Sétaltam a kutyámmal a földes utaknal eső után és bele feküdt a sárba, pocsolyába, mivel gumi csizmába voltam meg jatszós ruhába beszálltam a buliba én is. Mentünk haza a fekete kutyámnak csak a szeme körül volt fekete a szőre én meg térdig sáros. Na erre megkaptam egy faszitól az utcán hogy ez állat kínzás hogy ilyen igénytelen a kutya, ilyen latyakos időben a házból se szabadna kihozni. Csak álltam és annyit tudtam mondani hogy kinti kutya és amgy tiszták voltunk mikor elindultunk.
2019. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

Engem se jelentettek fel, de a saját főnököm kioktatott, ami bizonyos szempontból kellemetlenebb volt, mintha valaki rendőrt hívott volna rám. Egyrészt megkaptam tőle, hogy állatkínzás a kutyát bent tartani, ha van kertem miért nem hagyom, hogy kint rohangáljon szegény, amíg dolgozom, micsoda kínzás bezárni, meg fog bolondulni a kutyám. Hozzáteszem, csak hogy érthető legyen miért kínzom szegényt, egy rövid szőrű, kölyök magyar vizsláról van szó és ez a beszélgetés január kellős közepén történt, amikor bőven mínuszok voltak és 6-7 órát kellett volna kint lennie. A másik amin kiakadt, hogy kajával tanítok neki trükköket, feladatokat és hogy szegény kutyát nem hagyom nyugodtan enni, meg különben is, ne csináljak belőle cirkuszi kutyát.

Persze a legszebb, hogy a főnököm igazi kertidísz-kutyatartó, van 2 gyönyörű huskyja, de utcára csak akkor mennek, ha éppen kiszöknek, akkor végigdúlják a fél környéket, nem is keresi, mert hát okos kutyák, mindig hazatalálnak. Mikor mesélem neki, hogy mi milyen jókat sétálunk, és már munka előtt is mennyire feltölt a reggeli séta, akkor persze megkapom, hogy ha nem zárnám be sétálni se kéne.

Amióta tudja egyébként, hogy nekem is van kutyám alkalomról alkalomra el is lát csak úgy grátiszból is néhány jó kis nevelési tanáccsal, az etetéssel kapcsolatban mikor kioktatott mondta is, hogy hagyjam nyugodtan enni a kutyát, mert később meg fog támadni, ha kézből szórakozok jutifalattal, az ő kutyái is megvédik a saját ennivalójukat bárkitől és ez így is van jól. Meg hogy szerinte nagyon vékonyka a kutya (hozzáteszem doki szerint teljesen jó súlyban van, csak hát kölyök is, vizsla is, nem fog úgy kinézni mint egy jóllakott bordeaux-i dog), én miért nem adok neki a főztömből, egyáltalán miért nem főzök, ő bezzeg olyan csirkepaprikást csinált múltkor, hogy még a kutyák is repetáztak... Én már csak jókat nevetek rajta, de azért kedves kutyások azt tanácsolom, hogy tanuljatok az én hibámból és soha ne áruljátok el a főnöknek, hogy van kutyátok :D

2019. márc. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó, főnök két utyuli-putyilival, ruhácska, esküvő és hasonló hülyeségek. Nem kellett volna megmondanod, hogy van kutyád.
2019. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!