Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért etetik a kutyákat rossz...

Miért etetik a kutyákat rossz minőségű tápokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Igazából a kérdésem nem hergelő célzattal lett kitéve. Szimplán tudni szeretném az okokat.

Pl A gazdák miért pedigrevel, chapivel, darlingal etetik a kutyáikat?

Illetve ha nincs pénze jobb tápra akkor miért tart kutyát?


2019. márc. 16. 16:01
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
76%
Túl jó a rossz tápok marketingje, ebbe minden kezdő kutyás belefut, és van, aki kényelemből utána sem néz, mert azt látja, hogy a kutya megeszi, és nem beteg, ha neked ez nem megfelelő válasz, akkor nem is választ keresel a kérdésedre, csak jól oda akarsz mondani mindenkinek. Nyiss kutyaeledel üzletláncot és árulj benne olyan kutyakaját, amit te jónak tartasz, és csinálj hozzá ütős marketinget, de legyél ott mindenhol, mert ahol nem leszel elérhető, onnan nem lesz vásárlód.
2019. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
36%
Ez mind jó minőségű táp..3 kutyám volt mindegyik chapyt,darlingot evett,sose volt semmi bajuk,sokáig éltek.Felesleges pénzt kidobni mindenféle szar RoyalCanin,Pro plan hülyeségekre,ha ezek is megteszik.Valamelyiknek még ez se jut csak morzsi meg ilyen 100ft-os szarok..a azok a rossz minőségűek..
2019. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon kezd eltérni a kommentszekció a kérdéstől.
2019. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
64%

"Nekem nincs kutyám, mert csak huskyt akarok"

A többi az nem kutya, kérdező? Ebből indíthatnék egy új kérdést, "Miért nézik semmibe a keverék kutyákat az emberek?" címmel. Nincs kutyád, de isteníted a barfot. Nincs kutyád, de mindenkinél jobban tudod, hogy a másik kutyájának mi lenne a jó. Nincs kutyád, de lenézel mindenkit akinek van, és a maga módján gondozza nem úgy, ahogy az a nagy könyvben meg van írva.

Törődj a saját dolgoddal, aki tájékozatlan az is marad, nem te fogod megtéríteni őket, főleg nem egy ilyen fórumon.

Lehet lepontozni.

2019. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
80%

Előző vagyok.

Mielőtt megkapom, hogy biztos egy szar gazdi vagyok, 9 éves ivartalan ex menhelyesem van, kutyasulit végzett, szuperprémium tápot eszik, és tökéletes egészségnek örvend, ugyanúgy mint a többi kisállat is itthon.

2019. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Vannak bajok.


A barf azért a legjobb mert az áll a legközelebb az állati táplálkozáshoz. Ez tény erről állatorvossal is beszéltem.

Azt írtam, hogyha kutyát akarnék akkor csak huskyt vennék mert gyerekkori álmom de felelősséget érzek ezért nem veszek kutyát mert nemhogy egy németjuhászt de egy huskyval se akarok jelenleg foglalkozni. pályakezdő vagyok és folyamatosan tanulok még így is.


A családban van kutya de apámé, nem az enyém. Ettől függetlenül én foglalkozok vele otthon és én viszem a barátnőmhöz hogy az ő kutyáival játszon. úgy hogy nincs időm ilyenekre.


Az a baj, hogy annyira értelmifgyatékosok vagytok hogy el se tudjátok képzelni. menjetek vissza a francba magyar órára, hogy megtanuljatok szövegetértelmezni.


Nyugodt ember vagyok de ilyen prolikkal egyszerűen nehéz beszélgetni..


Leírom mégegyszer. Az, hogy a kutyának mi a jó rohadtul nem vélemény kérdése hanem tényé. Biológia órát is ajánlom. Ahhoz, hogy pistike egészséges maradjon a jó génállomány mellett iszonyatosan szükséges a kiegyensúlyozott megfelelő táplálkozás, hogy minden szükséges ásványi anyag és vitamin a rendelkezésére álljon.


Na most légyszives mond el, hogy mit nyer a kutya a pedigrevel, darlinggal meg a csirkefarháttal.


köszönöm.

2019. márc. 18. 07:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!