Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam valami fura szagut...

A kutyam valami fura szagut eszik a kertben, miert?!

Figyelt kérdés

Szoval kertes hazban laknak a szuleim gyakran jovok at hozzajuk a kutyammal. Lenyeg a lenyeg par hete vettem eszre hogy a kertben elkezd enni valamit... es ma megint megtortent..valami fura szagu, barna dolog, felig kemeny felig puha. Nem gondolom hogy szar lenne mert mas szaga van... fura,de lehet az... lehet masik allate macska vagy nem tudom..?! Es miert eszi meg? O nagyon jo kutyus mindent megkap ennivalo teren kutyatapot is es hazikosztot is. Szoval egyszeruen nem ertem mi az oka.. valaki tudja ? Rakerestem de semmi erdemeset nem talaltam...

Gondoltam holnap elviszem adatok neki fereghajtot meg ilyesmi ne legyen ugy baj... (benti kutyus yorkie-pincsi keverek)



2019. márc. 24. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Macskaszar. A miénk is csinálta. Tiltani kell azonnal, a macskák ellen pedig találjatok ki valamit, hogy ne nálatok szarjanak (feltéve, hogy nem a tiétek).
2019. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja igen, és a lehetséges indokokat itt egy szép csokorba szedték, olvasd el.


[link]

2019. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
A macskaürülék valami miatt ellenállhatatlan nekik. Nálunk lakásban tartott vizslánk előtt fedeztem fel az esti sétáltatás után a fekvőhelyén a kutya előtt valami barnás csomagot, az volt.....
2019. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Xart eszik kedveském!


Tiltani kell.

2019. márc. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Macska lesz, enyém is megeszi, kedvenc csemegéje.,. Tiltani nm lehet, úgy is megeszi, ha nem vagytok ott.

A macskákat lehet viszont tiltani, valamivel akkor irtsátok ki.

2019. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat elkezdtem neki multivitamint adni azota nem eszik. De a macskak meg atjonnek a szomszedbol.., idegesito. Ment a lajk mindenkinek
2019. júl. 27. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!