Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti beadnátok menhelyre a...

Ti beadnátok menhelyre a kuryátokat, egy új párkapcsolat miatt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 05:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%

Miért feltételeznè mindenki hogy nő írta ki a kérdést? Senki nem írta ezt. Attól hogy úgy vàlaszoltak hogy "repülne a pasas", az azt jelenti hogy a válaszoló nő. Nem a kérdező.


Egyèbkènt biztos hogy nem adnàm be senki miatt.

2019. márc. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ha nem fogad el kutyástul akkor nyilván nem egymást keressük.
2019. márc. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy adnám..

Ha nem tetszik neki az állatom, kívül tágasabb. Alapból nem kezdenék nem állatbarát emberrel.

2019. márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Nem és nem. A kutya a csomag rèsze.
2019. márc. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen nem. Micsoda kérdés!

Az, hogy van kutyám, imádom a kutyákat, a saját kutyám családtag, egyébként meg minden kóbor kutyát összeszedek, mindjárt az első beszélgetésnél kiderül, szóval esély sincs arra, hogy jobban megismerjem az illető hölgyet, miután elmondja, hogy nem akar kutyát az életébe.

Szerencsére a feleségem pont annyira szereti a kutyáinkat, mint én. Pontosabban ugyanannyira szereti az összes kutyát, mint én. Ha shoppingolni támad kedve, akkor az állateledel bolt és a márkás ruhaüzlet közül biztos, hogy a kutyaeledel boltot választja. Nekem ilyen az ideális partner.

2019. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Amikor elhoztam, felelősséget vállaltam érte, hogy rendesen fogom felnevelni, és gondozni. Ez pedig így lesz, amíg valamelyikünk meg nem hal.

A kutya nem egy tárgy, hogy csak úgy eldobd. Alap esetben családtag.

Nem kéne olyan párkapcsolat, ahol ezt kéne tennem. Nem fogom elárulni valaki bizalmát és szeretetét.

2019. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem viszont egy hirdetést feldobnék a netre ,,alig használt párom azonnali, ingyenes elvitellel kínálom,,.
2019. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
90%

Biztos, hogy nem.

Kutyatartás nélkül nem tudom elképzelni az életemet. Már akkor is repülne, ha az udvarra vagy a nappaliba akarná szorítani az életterét.

2019. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mentett kutyám van, nem juttatnám vissza menhelyre. A páromat megválaszthatom, és nekem ez szempont, hogy a háziállataim (kutya és papagájok) ne legyenek akadály. Akinek akadály, azzal össze sem jövök. Ha netán gyerekem lenne, aki allergiás lenne, akkor sem menhelyre adnám a kedvenceimet, akikért vállaltam a felelősséget, mert az nem megoldás, más megoldást keresnék.
2019. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem. A személyiségem része, hogy szeretem az állatokat, szeretem a kutyámat és a legjobb tudásom szerint próbálok róluk gondoskodni. Ha valaki azt mondja, hogy szeret, de csak akkor marad, ha a kutya megy, akkor tulajdonképpen engem nem fogad el.

Későbbi férjemről már az ismeretségünk elején kiderült, hogy nem szereti a kutyákat, nem ért hozzájuk, soha nem is volt nekik és fél is tőlük. Én ezt tudomásul vettem, de mondtam, hogy velem "csomagban" együtt jár mindenféle állat is, köztük egy kutya. Idővel kezdett vele megbarátkozni. Később lett egy másik kutyám is, ott már a kiválasztásánál is velem volt, elkísért kutyaiskolába, ha nem vagyok otthon, ő eteti és sétáltatja és ez a kutya odavan érte. Ettől még nem lett kutyabolond, de ha programot szervezünk, egyből nézi, hogy hogyan vihetnénk a kutyát is :), mert tudja, hogy a kutyának és nekem fontos ez.

2019. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!