Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti beadnátok menhelyre a...

Ti beadnátok menhelyre a kuryátokat, egy új párkapcsolat miatt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 05:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
47%

Attol fugg milyen a kutya.

Menhely helyett uj gazdat keresnek neki.

Abban az esetben, ha:

- a kutyam keptelen elfogadni az uj paromat (pl. megtamadja, morog ra es ketelen vagyok megnevelni)

- a parom allergias a kutyaszorre es en nagyon szeretem es fontosnak tarzom az egeszseget


Elso korben olyan gazdit keresnek, aki jo akutyamnak...csak vegso esetben lenne menhely.

2019. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Tikszolover válasza:
78%
A páromat adnám be inkább. XD
2019. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 trog válasza:
75%
az új párod bármikor ott hagyhat, a kutyád sose fog, nem is értem hogy merül fel a kérdés
2019. ápr. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
97%

Nekem volt anno olyan pasim, aki közölte, hogy vagy a macskám vagy ő. :D 2 percen belül összeszedtem a cuccait és kiraktam a kapu elé. :D


Senki miatt nem passzolnám le se a kutyámat sem a macskámat.


A férjem sem macskabarát (azaz nem volt az), el is kerülte a macskámat kb 1 hétig. Aztán együtt aludtak utána. :D

2019. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%

Én macskapárti vagyok, szinte rühellem a kutyákat, de ha nagyon tetszene valaki, az lenne a legeslegkisebb probléma, ha kutyás. Nem nekem kell tutujgatni az állatot, nem kell vele interakcióba kerülnöm, miért kéne elcsinálni őt? Kicsit olyan ez, mint mikor a szülők újraházasodnak és a gyereket elhanyagolják, letojják... Volt ilyen osztálytársam, nagyon elcsúszott az élete.


Egy baj van, nem nagyon tudom kezelni az állatokat (macskát kivéve), pl sétáltatni nem tudnék egy kutyát, de ha a leányzónak fontos, akkor meg ő tanít meg bánni az állattal.


Az elfogadás viszont legyen kölcsönös: a leányzó is fogadja el, hogy én valószínűleg sohasem fogom gyubálgatni, puszilgatni a kutyáját... Neki sem kell a macskámat(ha lesz macskám.). Ennyi.


Van jópár állat, amit nem szívlelek/félek tőle, (pl ló) ezt a lány is fogadja el, én sem kényszerítenék senkit pl számítógépezésre.


18F

2019. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
77%
Nálam előbb jöhetne szóba kutyás, mint macskás, de nem azért, mert kutyám van, hanem azért, mert madaraim is vannak, és a felnőtt macskákban nem bízok, egy pici még megtanítható, hogy nem kaja, de ha a nagy nem madarak mellett nőtt fel, akkor kulccsal zárható külön helyiség kellene nekik. :-) Viszont senkit nem kérnék arra, hogy váljon meg a kedvencétől, és engem sem kérhet erre senkit. Az állataim részei a csomagnak.
2019. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
84%
Nem! Ha ilyen kis problémán alakul ki vita, vagy esetleg bármilyen más konfliktus, akkor bajt a kapcsolatban kell keresni! Egymást el kell fogadni kutyástól nem kutyástól :D
2019. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!