Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám elájult, mi lehet a...

A kutyám elájult, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tegnap 3,5 karika szalámít kapott, amit visszahányt. Ma a Kutyámat tanítottam, és jutalomfalatként párizsi szalámít kapott és mikor a kezemben vittem a helyére, és mikor leraktam elájult, összesetett, próbáltam felébreszteni, meg lábra állítani, de nem sikerült. Utánna az oldalén feküdt, szinte a hátán, és elkezdett pisilini, és kakálni, iylen zöldeset. Utánna próbált kakálni, de nem siekrült neki. Mi lehet a baja? orvos nincs a közelben.
2010. júl. 4. 13:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Pedig jo lenne, ha elokeritenel egy allatorvost, mert ha nem, akkor valoszinuleg elbucsuzhatsz a kutyadtol.
2010. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Akár van közelben, akár nincs, azonnal orvos!
2010. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
miért etetsz vele ilyen fost? Az ember már immunis erre a sok szarra, mert egyfolytában azt eszi és már hozzászokott a szervezete. De egy kutyának nem.
2010. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nincs állatorvos a közelben? Amikor nekünk hasonlót csinált a kutyánk, 15km-re vittük azonnal az állatorvosi ügyeletre, Miskolcra. Bélcsavarodása volt, és meghalt volna, ha nem visszük.
2010. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Akiteki ***** válasza:
89%
Én 50 km-re jártam orvoshoz. Olyan nincs, hogy nincs a közelben. Ha anyukád elájulna, rá is közölnéd, hogy nincs orvos a közelben?
2010. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Meg fog dögleni, állatorvos nélkül nagyon nagy eséllyel, állatorvossal sokkal kisebb eséllyel.
2010. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem epilepszia.
2010. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem epilepszia, hanem egy bélcsavarodás volt. Mit adjak neki enni?
2010. júl. 6. 08:32
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mit adj neki enni? Ha valaki megmondta, hogy bélcsavarodás, és csak volt, akkor valószínűleg mégiscsak került állatorvos, és ő kiokosított (ha pedig nem, akkor hívd fel).
2010. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha messze van állatorvos és nincs kocsid, akkor hívj házhoz állatorvost. Nekem sincs kocsim én is úgy szoktam kihívni azt orvost ha valami van, meg ha oltásokat adatok be neki akkor is.
2010. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!