Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyedülállóként panelbe kutyát?

Egyedülállóként panelbe kutyát?

Figyelt kérdés

Ha pl. napi 8 órát egyedül van azt eltudná viselni?

Irodában dolgozom, és csak heti 1x vagyok home office-ban.



2019. ápr. 4. 02:32
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A kutyus ki fogja bírni,ha a munkád megkezdése előtt leviszed sétálni.Nagyon jó lesz hazamenni,hogy vár valaki!Te is többször kinn leszel a levegőn és akiknek kutyusuk van könnyebben barátkoznak.Mindenképpen ajánlom neked a "szeretet-csomagot".
2019. ápr. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

csak ajánlani tudom!


Én egy menhelyi kutyust fogadtam örökbe és az életem teljesebb lett vele.


Habár csinál rosz dolgokat -mint egy gyerek- de nem lehet rá haragudni!

Egyszerűen szeretem őt olyannak amilyen, és örülök, hogy valaki vár reám mikor hazaérek!


Egyébként ő is panelbe van, napi 8 órát meg el tud viselni!


Úgyhogy fel a fejjel, én is csak ajánlani tudom!


Ha esetleg valami más kérdés is felmerül benned, írj nyugodtan.

2019. ápr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne csak a munkaidődet számold, hanem az utazásit is, tehát 8 órát dolgozol, de még van oda-vissza 1 óra utad, az már 9 és akkor már történhetnek balesetek.
2019. ápr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Azért amikor hozzám kerül, kivennék egy pár szabit, vagy egy hetet is. Fokozatosan kell hozzá szoktatni az egyedülléthez, meg hát a szobatisztaság nem máról holnapra alakul ki.

De amúgy nem lesz semmi probléma :)

2019. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Én nem ajánlom. Azon túl, hogy a munkaidőd 8 óra, számold bele az utazás idejét is. Hacsak nem a szomszédban dolgozol.


Másrészt fejtörést fognak okozni a szabadidős programok is. Mozi, étterem, buli, akármi.


Én tényleg csak akkor javaslom, ha lesz hozzá segítséged.


Valóban elvan egy kutya 10 órát is egyedül, a kérdés az, hogy mennyire értékeli.

2019. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám kinti-benti, nagy német juhász. Napi 9-10 órát van egyedül. Sétálunk, futunk, kirándulunk, segít a kertben, labdázunk, ahova tudom szabadidőben viszem magammal. Ha nem hozom ki valószínűleg már elaltatták volna, már nem élne. Ez a szív, és ész harca lesz, döntsd el Te mi a helyes. (amit gondolj át, az az, hogy élethosszáig tartó döntést hozol. Pénz,lakhatás, új partner nincs kifogás, NEM lehet lepasszolni, visszavinni).
2019. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ez mind így van.Plusz hozzátenném, hogy én arra is gondoltam, mi lesz vele, ha netán beteg leszek, nem tudom levinni, ki oldja meg?Mondjuk fekvőgipszem lesz, mivel volt már több törésem.

Vagy Kórházba kerülök, műtenek.Mondjuk 1-2 hét.Kire hagyom?Akit a kutya jól ismer és szeret, és az illető is imádja, jól gondozza.Ha nincs ilyen személy, én egyedül biztos nem mernék kutyát tartani.

2019. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
43%

Szegény kutyus.

Udvaron elvannak egyedül, mert mindig akad hallani vagy látnivaló, de egy lakásban mit csinál?Cicáknak való ez az életforma, de még őket is sajnálnám örökké bezárva.

2019. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cicát ajánlok neked. Azok jól el vannak egyedül is, és szobatiszták.
2019. ápr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Macskánál nagyobb állatot panelban tartani kínzás mind az állatnak, mind a szomszédoknak. De biztos csak az mondatja velem, hogy az alsó meg a felső szomszédunk is 2-2 kutyát tart amik kaparnak, vonyítanak, stb.
2019. ápr. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!