Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Hogyan lehetne elérni, hogy betiltsák a harci kutyák tartását?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 14:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10%
Amíg lesznek frusztrált emberek,akik ilyen kutyákkal kompenzálnak,addig soha.Vagy esetleg,ha valami hiresség lesz az áldozat.
2019. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Én már az előző kérdésedre is mondtam, hogy szín tiszta provokáció, most pedig egy újabb? Nem unod még? Ugyanez volt a lényege az előzőnek is, nem volt elég?
2019. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Pontosan. Szerintem is. A fusztrált, kusebbségi komplexusos, impotens emberek tartanak harci kutyát.
2019. ápr. 7. 15:52
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ideális harcikutya, nem azt jelenti hogy az is de ha viadaloztatni akar az ember akkor pitbullt érdemes venni nem palota pincsit. Ha versenypályan akarja futatni akkor meg agarat.

Nem a kutyával van a gond hanem a gazdákkal. Aki agresszíb kutyát tart annál utána kéne nézni. Ha azért agresszív mer rosszul nevelik mert nem értenek hozzá nekik lehet segíteni. Aki direkt vadítja azt el kell tiltani a kutya tartástól. Sajnos ezt ebbe az országba nem vizsgálják és pénz sincs rá hogy kiképző segíteni tudjon Buksit a bitbullt megnevelni mer a gazdi nagy szeretetébe mindent ráhagy. Ha Buksi gazdájának van rá pénze meg ideje és esze akkor gondoskodik szakemberről. Akinek vadított kutyája van az meg akkor is megtarthatja ha már a fél ovodát szét kapta a kutya és nem is kér a kiképzőből, esetleg pénzt is csinál a kutya vadságából.

Harcikutyanak egyik fajta se születik, az ember teszi azá vagy szándékosan vagy akaratán kívül.

Amúgy kistestű kutyák közt is nagyon sok az agresszív de azzal senki nem foglalkozik mer testméretükből adódóan nem tudnak megölni senkit.

2019. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

Az állatartást jogosítványhoz kellene kötni, mint a vezetést.

Rossz fajta nincs. Rossz gazda van.

2019. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

Szigorítani kéne a tartásukat (minden kutyáét), de tiltani nem kell, nem is szabad.

Ismerek olyat, akinek pitbullja van, mégis aranyos kutya, mert megnevelték.

A gazdákkal van a baj, nem a kutyákkal.

2019. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen kutyam van. Mindent hamR tanul. Siman olelgetem,puszilgatom barmikor. Barmelyik kutyaval eljatszik. Soha nem harapott meg senkit. Mert ilyen utasitast nem adok ki neki. A barataimnak is ilyen kutyaik vannak,mind aranyosak es senkit se oltek meg.


Egy kutya magatol nem ol se allatot se embert. Mindig az ember parancsara olnek. Barmilyen kutyafajtat ki lehet kepezni ilyenre.


Kiragadtal egy ujsagcikket,amibol elfelejted,h betorot olt meg a kutya. Teljesen jogosan. A betorot semelyik kutya nem fogadja orommel....


De kerdezo,akkor teszteld es torj be sok kutyas helyre es keszits egy statisztikat,h pl 100 kutyas teruleten hany kutya harapott meg. Ha meg megol,akkor ugye nem tudod a statisztikat kiszamolni :D Meg ,ha nem zarnak be bortonbe a betores miatt... Mert ugye a betoresert borton jar.


Ezzel az erovel tedd fel a kerdest,h lehetne betiltani a fegyverek,kabitoszerek,bombak,gyogyszerek,kesek,motoros furesz arusitasat es tartasat,mert olnek.

2019. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az a harci kutya amit harcra képeznek, csak vannak fajok akiknek a testfelépítésük alkalmasabb rá.


Embereknél is egy 190 magas 150 kiló izmos ember hamarabb ér el eredményt harcművészetekben mint egy 170 magas 60 kilós ha egyszerre kezdik ugyanannyi gyakorlással.

2019. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mustafa33 ***** válasza:
Én legharapósabb kutyának a spiccet ismerem. Így tapasztaltam. Volt egy lajkám, az mindekit és mindent támadott rajtam és feleségemen kívül, de csak pórázon. Szabadon nem. Persze simogatni nem hagyta magát másnak csak kettőnknek, de velünk bújós volt. Gyerekekre agreszív volt, ha 30 gyerek közt volt egy roma, azt kiszúrta. Mert kölyök korában azok bántották. Nem tudtam leszoktatni erről. Most egy csehszlovák farkaskutyám van (német juhász x erdei farkas), farkas kinézetű nagyon békés jószág. Mindenkit távolról megugat, vicsorít és ha már közel kerül, akkor össze ugrál és összenyal.
2020. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!