Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy egy rossz emberrel...

Lehet hogy egy rossz emberrel találkoztam?

Figyelt kérdés

Helyzet, van egy törzskönyvezett nagyon jó vervonalú csivava kan kutyám, igazából még nem fedezett, minap megkeresett egy hölgy hogy szeretné ha párosulnának az ő szuka csivavájával, mondtam jöjjenek pénteken éjszakára hogy nyugalom legyen itthon mivel nekem van egy pici gyerekem aki már jön megy a lakásban.

Na már most nem jöttek pénteken, ma jöttek el délután 2 órakor. Hozzáteszem 4en hogy ők azt megvárják, mondtam hogy azt nem, egyrészt nem 2 perc alatt fognak megismerkedni. Beszéltünk az üzleti részéről hogy ő nem szeretne fizetni hanem állapodjunk meg egy kiskutyába. Kérdeztem mi erre a garancia?? Hát a bizalom. Belementem bár gyanakodva.

Azt mondta ő nem eladni szeretné a kölyköket hanem otthonra maguknak... Hát a kiskutya konkrétan félt tőlem de érthető egyrészt a csivava nem is egy könnyen barátkozó típus de kB olyan volt mint akit most hoztam volna ki egy menhelyről... Sem póráz sem nyakörv nem volt, rátettem a miénket, de abszolút nem tud pórázon sétálni, kiderült hogy nem lakásban él. Nekem ez nagyon furcsa, tanyán élnek nem tudom milyen körülmények között lehet a kutya egyébként.

Egyébként nagyobb is mint az enyém de nem tudom hogy valóban csivava vagy csak egy keverék mert sem oltási könyv sem törzskönyv amit én azt hittem megmutat. Kérdeztem hogy körömvágás könnyen megy nekik mert azt nekünk nem nagyon szereti... Hát még sosem vágta. Mondjuk nem volt nagy biztosan kopik neki magától. Na mindegy fürdetni csak nyaranta szokta. Na hát röviden ennyi a történet, még nem történt köztük meg a párzás majd jövőhét pénteken hozza el 1 éjszakára mert nappal abszolút nem jó hogy a lakásban nincs köztük nyugalom mert azért jönni menni kell nekünk is.illetve a tüzelés is csak 5 6 napja kezdődött és ilyenkor még persze hogy lelöki magáról a kant...

Egyébként én túl madárlelkű vagyok és tudom szólni kellett volna nekik az alapokról de nem tettem meg. Azt sem biztos hogy akarom e kitenni a kutyájukat a szülésnek mert az a gyanúm hogy ezek állatorvost nem igen vonnának bele a dologba


2019. ápr. 14. 20:14
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Te vagy a legértelmesebb..... És nem nem áll az időpont, amikor megírták már akkor sem állt mondtam nem teszem ki szülésnek a kutyájukat. PONT!!!
2019. ápr. 16. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!