Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erre hogyan tanítsam meg?

Erre hogyan tanítsam meg?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek is yorkija van. Ha azt mondja a kutyának, hogy hopp akkor felugrik és a barátnőm elkapja. Így nagyon egyszerűen kézbe tudja venni. (Persze ezt úgy tanította neki.) Én is próbálom tanítani erre a kutyámat, de nem nagyon akar menni... az én kutyám csak kicsit kisebb a barátnőménél. Elkezdetem tanítani erre.(tartok egy jutalom falatot és mondom, hogy hopp. ugrik, de nem túl nagyot, bár nagyon próbálkozik. de azt nem tudom, hogy arra, hogy a kezembe ugorjon hogyan tanítsam meg...

Szerintetek?


2010. júl. 5. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először guggolj mellé, úgy ugrasd és kapjon jutalom falatot. Aztán szépen, lassan növeld a magasságot.
2010. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
talán ha megmutatnád a kutyádnak a bnőd kutyáját ahogy ugrik és jutlmat kap utána közvetlenül lehet h neki is menne (ez csak egy ötlet).
2010. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

utolsónak: erre én is gondoltam. :) csak most bnőm nyaral... de majd beszélek még erről vele.

és köszi mindkettőtöknek. ;)

2010. júl. 5. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy miért kell ölbe venni? Nem tud járni a négy lábán?
2010. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hihi, ezt én is megtanítottam az enyémnek :D mondjuk inkább akkor ha kint van egy cica pl. a háztetőn, és mivel kicsi és nem látja de mondom hogy *ott a cica* (azt érti) akkor mindent megtenne hogy megnézze, és kicsit megrogyasztom a lábam :D és ütögetem a combomat és mondom hogy hopp akkor fölugrik. lehet te is ha kicsit fölizgatnád, akkor lehet neki is több kedve lesz fölugrani. sok sikert.
2010. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem úgy értem.

persze hogy tud járni.

csak amikor felveszem...

érted? : O

2010. júl. 6. 00:00
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsónak: én azt szoktam neki mondani a cicákra hogy 'fogjad' :D

de csak azért mert a macskák bejönnek az udvarba és az végül is vehetjük úgy hogy a kutyám területe. :D

egyébként a valami útmutatót adnál, hogy hogyan is tanítsam meg neki ezt azt nagyon megköszönném... :)

2010. júl. 6. 00:03
 8/8 A kérdező kommentje:

amúgy 14:50nek

ne haragudj de neked nem kérdezned kéne hanem válaszolnod. (ez benne van a szabályzatban)

tényleg nem támadásként mondom csak ez az igazság.

és nekem is jobb lenne, ha valami értelmeset mondanál... talán fel tudnám használni.

2010. júl. 6. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!