Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyusommal? A...

Mit tegyek a kutyusommal? A kisfiam asztmás és nem tesz neki jót a kutyaszőr! ( társasházban lakunk így kertbe sem tudom kitenni)

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 09:38
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon-nagy segítség :) Köszönöm nagyon szépen :)
2010. júl. 7. 11:36
 22/31 Akiteki ***** válasza:
Csak higgyetek benne erősen, az ilyen kezelésnek az a lényege.
2010. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 asztmás kis lányom van( 2 és 7 évesek) és 2 kutyus él velünk a lakásban!Az egyiket nyírni kell ő uszkár a másik meg igen csak szőr dobálós mert német juhász!Minden nap átfésülöm a szőrüket és 2 x porszívózom végig a lakást!A svábhegyi klinikára hordom a csajokat, csináltattam allergia vizsgálatot kutyaszőrre mert mindenki azt tanácsolta hogy azonnal távolítsam el a kutyákat a lakásból!Persze mondani könnyű,meg aztán az sem volt biztos hogy a szőrtől fulladnak be!Az eredményük negatív lett... A doktornőnk is azt mondta hogy nyugodtan maradhatnak!Szerintem teszteltesd le a kisfiadat állatszőrre aztán meglátod mi legyen az eredménytől függően!
2010. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Akiteki ***** válasza:
2010. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Akiteki ***** válasza:
100%

Nekem is azzal kezdte az allergológus, hogy dobjam ki a macskát. (a kutyákat be sem vallottam)

Aztán nekiállt tesztelni és minden másra allergiás vagyok, csak a szőrre nem.

A szőr maga nem igazán allergén anyag, hanem a benne lévő kosz vált ki fulladásos reakciót.

Én naponta porszívózok, felmosok, a kutyáimat pedig fésülöm és fürdetem.

Árulkodó jel lehet, ha a fulladás bizonyos időpontokban jelentkezik. Nekem pl. a május a kritikus, valami gaz akkor virágzik. Olyankor mindig kórházban kötök ki.

2010. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
felelős állattartás...gratulálok
2010. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Nálunk konkrétan kimutatta az állati szőrre való allergiát és köszönöm a tanácsokat...

A kutyám megnyiratom, ez a legkevesebb és mostantól mindennap kétszer annyi takarítás és kutyaszőr ápolás :) a homeopatikus kezelést pedig mindenképp kipróbáljuk, k˜öszönöm... nagyon :)


kedves utolsó, nem értem a problémád? :S

2010. júl. 7. 12:56
 28/31 anonim ***** válasza:
22%

11:25

13 kutya??? jóég. sürgősen szabadulj meg 9-től, ha észreveszik az állatvédők megbüntetnek! egyik ismerősömnek 6 kutyája volt és elvitték mindet + 100 ezer forint büntetés, mert egy háztartásban maximum 4 (!!) kutya lehet.

2010. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Akiteki ***** válasza:
100%

13:30

Köszönöm a jótanácsot.

A kutyáimtól akkor sem szabadulnék, ha az életem múlna rajta.

Nem kell totál hülyének nézni mindenkit. Nekem engedélyem van rá. Olyan helyre költöztem, ahol nincs megszabva, hogy hány kutyám lehet, de még ennek ellenére is engedélyt kértem a tenyésztésre.

Egyébként az utca végén van egy szaporítótelep 40 kutyával, őket sem jelenti fel senki.

2010. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Akiteki ***** válasza:
100%

A másik igen nagy butaság, hogy "az állatvédők" nem büntetnek, mert senki nem hatóság.

Én is állatvédőnek tartom magam, mivel aktívan foglalkozom fajtamentéssel. Nem szoktam megbüntetni senkit. Legfeljebb próbálok a lelkére hatni, hogy ne szaporítson.

2010. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!