Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rasszista a kutyám?

Miért rasszista a kutyám?

Figyelt kérdés

4 hónapos Mudi szuka. Mi olyan környéken lakunk ahol sok a török, pár néger is van. Nekem semmi bajom velük.

De az utcán nekem nagyon kínos.


2010. júl. 7. 19:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

19:34

Azér kínos mert én alapjába véve nem vagyok rasszista. Nem szeretm öket, de velük kell élem egy városba. Èn ezt arészemröl probléma mentesen szeretném tenni.

2010. júl. 7. 19:51
 12/22 A kérdező kommentje:

19:51

Èrtem. kösz. Látod ez a mondat már nem ázik a gyülöletben.

2010. júl. 7. 19:53
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más szaguk van a más bőrszinű embereknek. Most nem arra gondolok hogy büdösek lennének, de egészen más a szaguk. A kutyák szimata sokkal jobb mint az embereké, gondolom ezt érzi a kutyád. És nem szereti az ő szagukat. Én sem vagyok rasszista, de figyeld meg a legtöbb kutya nem szereti a romákat.
2010. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindazoknak a válaszait akik a kérdést válaszolták meg.
2010. júl. 7. 19:57
 15/22 anonim ***** válasza:
95%

Az enyém a részegeket nem szeretei, kis erkölcs-csősz. Egyébként tényleg amiatt, hogy más szaguk van. Én voltam már nagyon közel négerhez - tehát kifejezetten szeretem őket - de tényleg van egy jellegzetes testszaguk, ami nekem mondjuk kifejezetten kellemes, de akkor is más.


Próbálj meg beszélni pár más fajta szomszéddal, hogy kicsit haverkodjatok, meg adjon neki jutifalit, hogy pozitív élményt kössön a fura szaghoz. De az is lehet, hogy simán megszokja egy idő után. Nekünk feka volt a szomszédunk, és bírták egymást, úgyhogy ezzel sose volt gond, de pl. amit még megfigyeltem ,hogy az ázsiak sosem barátkoznak kutyával, így a kutya sem különösebben szereti őket.

2010. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Valóban más a szaguk.

Ennyi.

Gondolom a részegeket sem szereti ugyanezért.

2010. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád egyáltalán nem rasszista. Nekem 3 mudim van és egyik sem az alapján "válogat" hogy csak ne legyen magyar az illető. A probléma ott van hogy a más nemzetiségű emberek máshogy viselkednek, más a szaguk, és ez zavarja a kutyát mert nem ezt szokta meg. Ilyen egyszerű. Ha meg az utcán piszkál valakit az korántsem természetes, szoktasd le róla.
2010. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2010. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
pld az enyém a romákat utálja, mert bántották őt. megértem a kutyát. már az erkélyről kiszemeli őket a kis farkas kutyám és ugat rájuk mint az őrült.
2010. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
31%
és mert hozzászokott a fehér emberre. elég furcsa lehet neki, hogy szinte fekete egy ember. nem érti...
2010. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!