Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám támadja a többi...

A kutyám támadja a többi kutyát, de csak ha vele vagyok, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha például kozmetikusnál van, vagy nélkülem valahol, akkor abszolút normális más kutyákkal. Miattam csinálja ezt? Miért? Mit tudok tenni?
2019. jún. 4. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert védeni akar téged
2019. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, téged véd. Szólj rá, neveld le róla. Egy kutyaiskola segíthet ebben, mert ott megszokja más kutyák jelenlétét akkor is, amikor vele vagy.
2019. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
58%
Igen, valószínűleg téged akar védeni. Vagy számít rá, hogy majd te is segítesz neki, és együtt “elkergetitek az ellenséget”. Ilyenkor jó megoldás lehet, hogy egyszerűen elindulsz a másik irányba és hívod, ezzel jelzel neki, hogy nem jó ötlet, menjunk inkabb innen.
2019. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kölyökként minden ok nélkül megtámadta egy vizsla, lehet ez is áll a háttérben. Ha tiltom az agressziót semmit se ér, ha hirtelen elengedem a pórázt az se, ha megcibálom az se. Teljesen kizökkenthetetlen. Ha meg elengedem és ott hagyom hogy tomboljon pl egy kerítésnél, akkor azért el telik egy 50 m mire észbe kap.
2019. jún. 4. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert hagyod neki. A leírtak alapján a nevelés és kézbentarthatóság nem megy.
2019. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Másban nincs vele probléma, behívható, helyben marad, tud egy csomó trükköt... szóval nem feszegeti a határokat meg semmi.
2019. jún. 5. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor pedig végtelelenül egyszerű a megoldás: tiltsd le erről. Ha jó a kapcsolatotok, elég lesz egy-két alkalommal rászólni, hogy leszokjon róla.
2019. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen balhes volt az elozo. Mar 1 masodperc alatt frl tudtam merni,h nem lesz jatek es elhivtam es mentunk tovabb. Ez mukodott. Hirtelenharagu volt,verrement verekedesnel. Sokat jartam vdle futni,attol lett engedelmesebb velem.
2019. jún. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!