Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani kutyausnak...

Tudnátok ajánlani kutyausnak pollen allergiára valami tablettát vagy szirupot?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon vakarózik meg szoktam fürdetni Lenderm samponnal meg be szoktam kenni dermafit doggal is. Ezenkívül tudna nekem ajánlani valaki valami mást is? Szívesen kipróbálnám.
2019. jún. 17. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd az állatorvost.

A legjobb és leghatékonyabb gyógyszereket, készítményeket a Tescoban vagy a Fressnapfban nem fogod megkapni.. Amik ott vannak pedig nem érnek egy petákot sem többnyire.

2019. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő ajánlotta tavaly ezeket. Csak szeretnék kipróbálni mást is.
2019. jún. 17. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Huminsavat próbáld meg Humac néven fut


Sok pozitívat olvastam róla.

2019. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Adom neki azt is de nem vált be.
2019. jún. 17. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Immunovet? Sima immunerősítő, nekem az hozta helyre az allergiásomat.
2019. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kipróbáljuk 😊
2019. jún. 18. 10:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes jövőre kipróbálni pollen szezon előtt kb 2 hónappal kis adagokban virágport adni neki, ezzel felkészíted a szervezetét a pollenek ellen. Barátnőm kutyájánál kpróbáltuk (durván allergiás, sebesre marja magát) és idén nem jött ki, kb február/márciustól adta neki a virágport fokozatosan.
2019. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. De azt hogyan tudom? ☺️
2019. jún. 22. 15:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem Barfos boltokban lehet kapni, de nem kizárt, hogy piacon vagy gyógynövényes boltokban is árulnak. Nekem nagymamám szerzett valahonnan nagyobb mennyiséget és úgy adtam barátnőmnek, meg én is adok a kutyámnak néha, ő nem allergiás, de nagyon jó immunerősítő.
2019. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kipróbáljuk. Megvettem neki amit ezelőtt írtak immunerősítőt most azt adom neki meg humac port és amikor nagyon vakarózik megfürdetem bekenem kamillàval vagy dermafit doggal.
2019. jún. 23. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!