Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szűlők! Ti mit csinálnátok...

HyPeRcOoLeR01 kérdése:

Szűlők! Ti mit csinálnátok hogyha a 17 éves gyereketek haza állitana egy kis kutyával?

Figyelt kérdés
És ti elleneznétek a kutya tartást, de minden kritérium adott lenne. (Kert, idő a kutyával foglalkozni,stb) És természetesen a gyerek foglalkozna a kutyával.

2019. jún. 21. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan visszavitetném a kutyát. Akkor is, ha adottak a körülmények, és szeretem az állatokat, akár én is szívesen foglalkoznék vele.

Egyszerűen azért, mert egy család együtt élő tagjai önállóan nem hozhatnak meg egy ilyen döntést. Én szintén kikérném a velem együtt élő 17 éves lányom véleményét, ha én szeretnék kutyát. Akkor is, ha az én házam én váram, mert a lányom is benne lakik, és azt szeretném, ha ő is jól érezné magát.

Egy 17 éves, aki szerintem még nem tud ekkora felelősséget felvállalni, végképp nem teheti ezt meg.

2019. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%
GYEREK SZEMMEL, ez szerintem önzőség egy szülőtől, ha megvannak az adott körülmények. Én is szeretnék kutyát, de nekünk sajnos nincsenek meg ezek a kritériumok, ezért ezt elfogadom és nem viszek haza kutyát.
2019. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Utolsónak, igaz már 2-3 éves kérdés. Szerinted önzőség az, hogy a szülő nem akar a nyakába venni egy terhet? Egy olyan élőlényt, aminek magas kiadásai vannak, napi törődést igényel, és a végkimenetel úgyis az lesz, hogy a gyerek megunja, otthagyja, stb.?

Az az önzőség, hogy "gyerekként" követelés van, felelősség tudat egy szem se. Ez tisztán látszik abból, hogy a mai modern korban egy sms-t nem tudott hazadobni, hogy viheti e magával.

Ha megkérdezte volna előre (leírás alapján) megengedték volna neki amúgy.

2022. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!