Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák miről gondolkoznak?...

A kutyák miről gondolkoznak? Hiszen olyan sok idejük van gondolkozni!

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy mikor jön egy ember akit meg lehet ugatni, arról.

Vagy h mikor kap kaját, és hogy miért beszélnek a gazdiék olyan kínaiul nem értik. :D

2010. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért csak két percig van itt naponta a postás? :)
2010. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is sokt filóztam már, mert az enyém arckifejejzéseiből ítélve szerintem az éhező indiaiakon, meg az elnyomott szaudi nőkön :)


DE el se tudom képzelni mennyire lehet összetett gondolkodásuk. Valamennyire biztos. És az is marha érdekes, hogy vajon mit álmodnak?

2010. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát sztem , a csillagközi űrutázás és a féreglyukak kapcsolatáról , az atomfizika megcáfolási lehetőségeiről , és a világegyetem kialakulásáról elmélkednek....


Viccet félre téve , nem összetett a gondolkodásuk , álmondni pedig velük megtörtént eseményekről szoktak (újraélik), ha álmodnak.Amúgy kutya függő sztem.

Mondjuk egy játékos kölyök : labda , gazdi , játék játék játék , kaja , labda , játék.... És ha ezt nem kapja meg akkor :de jó ez a lábtörlő/virág/papucs/ajtófélfa/szép fű , gyorsan szétszedem :P

2010. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előzővel egyet értek a kölykökről amugy meg sztem értik mit mondok nekik mert ha beszélek hozzájuk úgynéznek rám mintha azon gondolkodnának amit mondtam de nem tudhatjuk mennyire összetett a gondolkodásuk meg főleg miről álmodnak amíg meg nem tanulnak beszélni és el nem mondják

de amugy szerintem ugyanugy álmodnak mint mi

2010. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem biztos szoktak.

az enyém tuti csak a kajáról :D hihetetlen mennyit tud enni. de erre én is kiváncsi lennék, mert ha pl. az enyém csak úgy ül a földön és látom hogy elbambul biztos vmin gondolkodhat.. de ki tudja mire gondolnak.

2010. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:

A gondolkodás, mint elmélkedés egy magasabb rendű agyfunkciót kíván, mint amivel a kutyák rendelkeznek.

Egy 3 éves gyerek sem tud még elmélkedni, azt vési a fejébe ott és akkor, amit a felnőttek mondanak neki. A gondolkodás készsége később alakul ki.

Sajnos hiába néz okosan a kutya és hiába bámul maga elé úgy, mint 3 atomfizikus, sajnos csak simán unatkozik.

2010. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kutyák,tudnak gondolkodni és nagyon jó a memóriájuk,néha olyan érzésem van hogy több eszük van mint néhány embernek.
2010. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!