Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek ha felnőttként...

Mit tennétek ha felnőttként szülővel laktok, és nem egyeznek bele, hogy kutyátok legyen? Elköltözni nincs pénz.

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 21:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Akkor nincs kutya.
2019. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
88%
Akkor nincs kutya. Szülő háza, szülő dönt.
2019. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Így van. Majd a saját lakásodban azt csinálsz amit akarsz. Addig meg, ha a szülők a saját házukban nem akarják, akkor nincs kutya.
2019. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%
Ha elköltözni nincs pénzed, hogyan tartanál fenn egy kutyát? Az min havi 10-15 ezer !!
2019. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Metionin ***** válasza:
49%
Gyűjtenék pénzt a költözéshez és a kutyára. Ha albira nincs pénz, a kutyára sem lenne, a jó táp, felszerelés, oltások mind elég sokba kerülnek és hirtelen is történhet bármi ami beavatkozást igényel. Nekem szerencsém volt mert kertes házban nőttem fel, alap volt a kutya és a macska a háznál. Most albérletben vagyok, itt nem lehet mert a főbérlő nem engedi, ez van, tudomásul vettem. Amint lesz önrészem egy saját ingatlanra, első állomásom lesz a menhely. Addig viszont el kell fogadnom, hogy nem tarthatok állatot. Tudom hogy szar de tekintsd motivációnak a jövőre nézve, jobb híján és is ezt csinálom és menhelyre járok önkénteskedni.
2019. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%

Hány éves vagy?

Talán attól félnek, hogy most lelkesedsz, utána meg rájuk marad a kutya gondja, amikor nem jársz haza a programjaid, vagy a sulid miatt.

Idősen nem tréfás egy nap több órát loholni egy kutyával.

A kutya egy 10-18 éves feladat, ami nem játék!

2019. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő:

Kutyatáp legyen havi húsz harmincezer maximum. Egy lakható lakás, vagy inkább kis ház meg 20-30 millió forint. Egy napon sem lehet emlegetni.

Csak értelmes válaszokat kérek.

2019. júl. 10. 21:58
 8/26 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanilyen helyzetben vagyok, bár nálam valamilyen szinten puhíthatóbbak a szülők. De mivel mindig előre kell tervezni így egy éve felhagytam a hobbimmal és eladtam ami volt belőle, plusz annyi pénzt teszek félre amennyit tudok, így pár millám már összegyűlt. Házat venni nem tudok belőle, de albérlet simán kijön. Pár hónap múlva már esedékes lesz a kutyus, ha születik alom, hazahozom, megnézem milyen a fogadtatás. Ha nagyon ellenzik a szülők akkor azonnal lépek albérletbe.
2019. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Metionin ***** válasza:
71%

Nem érzem magam gyagyásnak mert felelősen szeretnék állatot tartani. Akinek egy nagyobb szoba bérleti díját bajos lenne kifizetni, annak egy ivartalanítás vagy egy toklász kiszedése vagy akármilyen előforduló orvosi költség is sok lenne.

Ha valahol nem engedik, most mindegy hogy szülő vagy főbérlő az aki nem engedi, akkor nincs kutya és kész. Ha csak saját lakásban megoldható, akkor arra kell gyűjteni. Ha találsz olyan albit ahová vihetsz kutyát, akkor meg arra. Bár az akkor is lutri mert bármikor szólhat a tulaj hogy kell neki a lakás és akkor kutyával hová mész?

2019. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is nehéz volt meggyőznőm őket. Apám szerint sokba kerül (mindig is volt kutyánk de kistestű én meg nagyot akartam) szerintem a legjobban az hatott mikor mondtam hogy jó oké akkor fodrász, kozmetikus meg körmös is lehet havonta.

Komolyra fordítva a suliba jól teljesítettem, szabad időmbe dolgoztam és feltétel volt ha elhanyagolom megy a háztól. Az első 1 évbe ők áltak mindent anyagilag hogy ne kelljen suli mellett meloznom utána az anyagi része is az enyém lett ahogy elhelyezkedtem. Ha esetleg a szüleid nem állnak anyagilag úgy hogy a kutyát bevállalják és még nem dolgozol akkor várj addig hát ha akkor már jobban hajlanak rá.

2019. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!