Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó így a tanügetés?

Jó így a tanügetés?

Figyelt kérdés
Ha teljesen ellazulok, csak úgy van a lábam a nyergen, akkor pattogok a lovon, legalábbis nem olyan kényelmes. Viszont, ha combbal tartom magam, combbal "szorítom" a lovat, akkor teljesen együtt mozgok a lóval. Jó ez így?
2021. ápr. 16. 13:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz, akkor most latszik a nevem, mert latom tobbetek kapott tragar privatot, igy lathatjatok, hogy nem en irtam. En mindenkinek nyomt a zold pipat.
2021. ápr. 17. 18:35
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyugi, én nem is gyanakodtam rá, hogy te írtad volna. :) Teljesen más volt a stílusa az ürgének. Valószínűleg a szokásos minden választ lepontozó, hozzá nem szóló trollok egyike szórta ki a privát üzeneteket.
2021. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező! Második válaszoló vagyok. Köszönjük szépen a tájékoztatást, hogy nem te küldted a trágárkodó privátot. Igen, valóban látszik most a neved a kérdésnél és az üzenet küldője teljesen más nick név alatt szerepel. Nem vagyok (még) annyira járatos ennek az oldalnak a kezelésében, így tényleg köszönöm, hogy tisztáztad a dolgokat. Amit a korábbiakban írtam azt meg az üzenet küldője nyugodtan vegye magára.... Neked pedig jó lovaglást kívánok a továbbiakban! És: kevés lovas videó van, amit kimondottan ajánlanék, de ha teheted Youtube-on nézd meg Horsebook (Facebook oldala is van) oktató videóit, azokból lehet tanulni, bár most arra tényleg nem emlékszem, hogy a tanügetésről van-e, de tényleg sok hasznos dolgot tanulhatsz belőle.
2021. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!