Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ps of sweden oldalán az...

Ps of sweden oldalán az archive részleg és az ott jelenlevő felszerelések meddig lesznek elérhetőek?

Figyelt kérdés
Még a tavalyi évben vásároltam kettő Ps alit az oldalról, nem vagyok büszke rá, kicsit impulzusvásárlás volt, de kettőt is rendeltem, két különböző színben a signature alikból. Megjött a rendelés és eltettem őket a szekrénybe, hogy majd ha jobb idő lesz kiviszem a lovakhoz, addig nem kenem össze. Azóta is bontatlan mindkettő… de most már, hogy jön a tavasz és az egyiket szeretném használni a másikat pedig úgy döntöttem eladom. El is kezdtem hirdetni Fb-n; majd valaki rám írt; hogy mekkora egy szemét, csaló vagyok, hogy a Ps oldalán megveszem olcsón és itt drágábban eladom. Emiatt az iromány miatt néztem fel a Ps oldalára es láttam, hogy van ez az archive rész és a régi alikat akciósan ott hirdetik. Alig tudtam kimagyarázni az ártatlanságom, nagyon kellemetlen volt. A probléma viszont az, hogy én 34-35 ezer körül vehettem anno darabját és 20 alatt nem igazán szeretnék megválni tőle úgy, hogy ki sincs bontva konkrétan. Viszont az oldal 15-16 ezerért hirdetni, innentől kezdve csak 10-12 ezer lenne reális érte amit elkérhetnék( teljesen jogosan). Én meg azzal úgy vagyok, hogy nem éri meg nekem akkor inkább lapul még a szekrény mélyén vagy felhasználom mégis😂Bukni mindenképpen fogok rajta sajnos, de inkább 15 ezret mint 25- öt szeretnék. Aki esetleg régebb óta követi a Ps oldalát mióta van ez az archive dolog és szerintetek meddig lesz? Én arra gondoltam ameddig el nem megy az összes régi termék( talán) ? Igazából nem sürgős az eladása, hónapok óta lapul a szekrényben, de azért valamikor jó lenne túl adni rajta valami reális áron.

márc. 29. 14:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Ahogy látom átkerült a pénzügyek kategóriába, köszi gyik.. így egyik lovas se nagyon fogja megtalálni, úgyhogy akkor így nem releváns.
márc. 29. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!