Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szörnyen imádom a pacikat, de...

Szörnyen imádom a pacikat, de anyu egyszerűen nem engedi, hogy lovagoljak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pedig nem akarok én sajátot, csupán azt szeretném, ha megengedné, hogy eljárjak lovagolni. Eddig 24 ezret gyűjtöttem rá, és ha a kezdeti órákat kifizetem, utána már talán engednének istállómunkáért is, tehát anyának egy fillért nem kell beleadnia. Minden évben év végén és félévkor is kitűnő vagyok, tehát a tanulás miatt sem lehet ez. Amikor felhozom a témát, mindig kiabál, hogy nem fogja megengedni, mert veszélyes. Lovardába nem hívhatom el, hogy megmutassam vigyáznak rám. Pedig még az utcában is van paci, de ott sem engedi :S Mit tegyek, hogy lovagolhassak?
2011. febr. 7. 17:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én velem is történt hasonló...

Mielőtt kimentünk Izlandra mindig jártam lovagolni...!

visszajöttünk fél év után és mentünk a Lovardába megnézzék az erőmet...de elküldtek És anya meg apa szerint eléggé veszélyes igaz nekem is szétmentek a szüleim de ebbe egyet értettek..! Elkezdtem mást sportolni evezés 6 hétig abba hagytam,jégkorong 1 évig abbahagytam!!Mondták hogy sportoljak olyat amit szeretek és amit nem hagyok abba végül azt mondtam hogy én már 3 éves korom óta kiválasztottam magamnak a sportot a lovaglást..!És sokáig fűztem őket és végül már majdnem két éve lovagolok nekem igy sikerült!!!:)))Sok szerencsét..=D

2011. febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem,félt téged mert fontos vagy számára s rettteg hogy bajod esik.Mondd el neki,hogy ne aggódjon mert nem annyira veszélyes mint gondolná s ha szeret téged belátja a dolgot és elenged ha nem ,,mond hogy ennyire vagy fontos számára,nállam beváll mindig.
2011. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Beszélj neki nagyon sokat a lovakról, értesd meg vele, milyen fontos ez neked! Kezdőknek, nyugodt, higgadt lovakat adnak. Mesélj anyukádnak arról hogy van gerincvédő, kobak ami megvéd. Először futószáron fognak tanítani és vigyáznak rád. Próbáld anyukádat kicsalni a lovardába, keress rá a neten a lovaglás pozitív hatásaira, a lényeg hogy légy kitartó! Nagyon! Egy idő után már bele fog bolondulni az állandó kérlelésbe, és be adja a derekát!

Amúgy sportolsz már valamit? Mert a testmozgás önmagában is jót tesz, ez is egy jó érv! ;)

Sok sikert!

2011. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, azt hiszem haladok :) Legalábbis, már nem ellenzi olyan intenzíven :))
2011. febr. 18. 18:37
 15/17 anonim válasza:
Én 6 éves koromba jártam lovagolni és anya akarta :) Télen abbahagytuk és 12 éves koromba már nagyon hiányzott.. Állandóan a lovakról beszéltem és nem hogy lovagolni járhattam hanem saját lovat kaptam :) Igaz nem anyától ő sosem akarna lovat tartani.. Ez 2009 nyarán volt azóta 3 lovunk is van úgyhogy beszélj róla rengeteget és előbb-utóbb meglágyul a szíve
2011. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21:07. Eszembe sem jutott pénzt kérni. Csak hát ott vannak a munkás emberkék, akik alapból dolgoznak vagy unatkoznak. Így hiába lennék ott egész nap, akkor sem lenne semmi munkám. Max. ami természetes egy lovaglás elött. Ló tisztítása, felnyergelés, stb, stb. Ezért meg nem lovagolhatok ingyen még 1-2 alkalommal sem.
2011. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz velem is ugyanez van.

Én 32 ezret gyűjtöttem,ötödikes vagyok és kitűnő tanuló.

Ráadásul a barátnőm nagypapájáé a lovarda!

2011. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!