Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek ha rám támad egy ló?

Mit tegyek ha rám támad egy ló?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 15:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Biztos hogy gondolkodik, de csak eldontendo kerdesekben mint pl menekuljon vagy sem. Azonkivul reakcioi vannak.
2011. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
100%

Ne dühítsd föl de ha még is meg támadna valami miatt,tárd szét két oldalra a kezeidet!Nekem megállt a csikó mikor így raktam e kezem ;)

De ez a módszer szerintem próba-szerencse...

2011. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
36%
Egy ló nem támad emberre ok nélkül :)
2011. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
36%
De jó, hogy az értelmes válaszok lettek lepontozva ismét! Gratulálok annak, aki csak piros kezet tud nyomni...
2011. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
89%

Ok nélkül nem.

Illetve még tanuló voltam egy nagy ménesben,és volt ott egy fedezőmén.Kinyitottam a bokszajtót,mentem volna be hozzá,erre nagy elánnal nekem támadt lesunyt füllel,tátott szájjal.Na erre én,a 16 éves lovásztanuló(az ott dolgozók épp a kocsmában töltötték a munkaidejüket),úgy vertem fejbe a csődört ijedtemben szívlapáttal,hogy csak csattant.Attól kezdve én voltam az egyetlen,akivel nem próbálkozott be,én bármikor bemehettem hozzá,végül a kedvenc lovam lett.

2011. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 no123 válasza:
Gyorsan kenj magadra egy kocka margarint. A növényi zsiradék szaga távol tartja a lovakat.
2011. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
21:13 nagyon szeretheted a lovakat...a csődör csak a területét védte..:)
2011. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Na aztan! Nekem sem hianyozna hogy ilyen erelyesen vedje a teruletet. Meg jo hogy volt annyi lelekjelenlete hogy fejbe vagja.
2011. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
52%
Jaj hagyjátok már abba, milyen területét védené? Semmi köze ennek ehhez. Ha béna vagy ne menj a közelébe, pláne ne ha még fosol is tőle. Amúgy kedves kérdező: Ha nem ismered a lovakat akkor nem fognak olyan közel engedni hozzá, hogy bármit tudna csinálni (amúgy se csinálna), ha meg már ott vagy, inkább hagyd ha félsz tőlük! Nem fog egyébként rád támadni, mindenki hallott valamit aztán fél mint egy nemtudommi...
2011. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Combi27 válasza:
100%

ha félsz a lótól nem menj a közelébe mert megérzi.Ha meg már rád támadt legél f@st@ gyerek és bátran lépj közel hozzá(ne hátulról), mert közelről nem tud mit csinálni.Ha felágaskodik akkor csak keményen ököllel az oldalába, hasába, majd oldalra kilépsz.

Persze ehhez kell nagy bátorság, és rutin.

Fater láttam még annó a TSZ-be mikor karbantartotta tehénistállóban az itatót etetőt stb..Csak úgy ugrottak fel a levegőbe a nagy tehenek ha bekóstolták meló közben ő meg odavágott az öklével, vagy a 2 kilós kalapáccsal, vagy valami nagyobb csőkulccsal.

2011. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!