Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Ilyenkor mit reagáltok?

Lovasok! Ilyenkor mit reagáltok?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallom főleg felnőttektől, idősebbektől amikor mondom nekik hogy lovagolok ,hogy hát az milyen 'könnyű' sport. Ez alatt azt értem ,hogy például ma is egyik rokonom mondta ,hogy hát az nem elég sportnak ,mert csak ülök a lovon és nem csinálok semmit. Hogy az nem mozgat meg, nem erősít meg, nem 'fogyaszt'(konkrétan így mondta h elhízok). És nem akartam tapintatlan lenni így csak tűrtem és próbáltam valami ellenérvet felhozni. Pedig a végén már olyan ideges voltam h legszívesebben odavetettem volna hogy "basszus akkor ülj fel egy lóra és dolgozz végig 1 órát" biztos megváltozott volna a véleménye-.-" és ez nem az első eset. Kérdem én ilyenkor mit lehet tenni hogy jobb belátásra bírjam őket??
2011. ápr. 24. 19:59
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez valamilyen szinten egyénfüggő...
2011. ápr. 26. 21:19
 32/35 anonim ***** válasza:
78%

Hűha fogós kérdés .) Ha nem neki ugrok az illetőnek( mondjuk ha osztálytársam) Akkor ezek a tuti ellenérvek(per frappáns válaszok, hihi)

-Tényleg? Ültél már életedben lovon?

-De izmosít,ugyanis vannak olyan feladatok amikor csak combizomból emelkedünk ki.

-Szerinted mennyire könnyű irányítani egy 400-500 kilós lovat?

2011. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Hmm...ezeket legközelebb kipróbálom :D köszi utolsó ;) :D
2011. ápr. 27. 17:03
 34/35 anonim ***** válasza:

Én kezdő lovas vagyok (És nagyon lelkes!). Kb 8 alkalmon vagyok túl. El sem kell mondanom, hogy az első pár óra után hogy szálltam le a lóról. Ügetés is megizzaszt még rendesen.

Épp ma meséltem egy ismerősömnek a mai lovas élményemet, hibáimat (becsúszik a lábam a kengyelbe ügetéskor, még mindig kapaszkodom, stb), és annyi volt a válasza, hogy de hát én már nem vagyok kezdő lovas.. Az olyan könnyű sport.

Komolyan, felültetném egy lóra, és majd utána szövegeljen, már bocsánat. Én emlékszem az első ügetésemre egy "pattogós" lóval.. Soha nem fogom elfelejteni.. :)

2011. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
első elsésem nekem is ugy indult hogy megijedt a ló és amilyen rendezetlenül tudott ügetni hát én attol estem le....futószáron meg amilyen hirtelen megindult hát a fene nem számit rá
2011. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!