Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudom rábeszélni a...

Hogy tudom rábeszélni a szüleimet h kapjak 1 lovat O. o?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 11:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát, pedig 15 vagyok.. Nálunk pl alap, hogyha lovagolni jársz, megcsinálsz minden ezzel kapcsolatos dolgot. Vannak három éves gyerekek, akik nyilván nem, meg a legújabbak sem, de énis pár hét elteltével csináltam magamnak, szépen beletanul mindenki. Ápolsz, szerelsz, pakolsz, lemosod a ló lábát, stb.. Segítünk felsepregetni magunk után, mosó után kihordjuk a vizet, stb.. Ez így természetes, szerintem elég gáz mikor egy tapasztalt lovas is csak úgy odamegy, fizet, lovagol, aztán lelép..
2011. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hát igen.A kérdező szerintem egy elkényeztetett ember lehet.Mert nem érti meg hogy miért nem lehet,pedig biztos van rá ok is.És kezdő,ami azt jelenti hogy nem hordta még a trágyát ki a boxból.Nem állt még lótrágyában soha.Ezért gondolja hogy megcsinálná.Pedig szerintem mindennap nem akar 1 órát azzal tölteni hogy a lovak alól hordja ki a trágyájukat.
2011. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
És ápolja őket, lovaglás után elpakol, lemossa a lábát, jó időben akár az egész lovat, a farkát, a sörényét, kiszálazza, stb..
2011. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
en is ezen gondolkoztam kb 8 eves koromtol egesz 13eves koromig, amikor is kaptam egy csodaszep murakozi kiscsikot(csodort)..nagyon szerettem de itthon nem tarthattam,fizettunk egy gazdanak hogy tartsa az istalojaban es gondolzza..en minden nap elmentem, vittem neki kockacukrot stb..es setaltattuk..csak tudod egy ido utan eszre veszed hogy egy lonak tobb mozgasra van szuksege,sott,egy hidegveru(igavono)lonak meg teherhordasra is,hogy a csontjai es az izmai ne menjenek tonkre es sorvadjanak el..egy lo nem jatek..ezt en is be kellett lassam..alig fel ev utan eladtuk egy gazdasagba ahol meg sok mas igavono lo volt..en igazan szerettem a lovam de bekellett latnom hogy amit teszek az nem jo neki..raadasul a lovak luxuscikkek..ha egy szep lovat akarsz meg hagyjan hogy bele kell nyulj melyen a penztarcadba, de az igazi koltekezes akkor kezdodik amikor eszreveszed hogy mennyit kell a takarmanyra kolteni..
2011. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod magadnak belovagolni, vagy mozgatni, akkor nem kell lovat venni/kapni..
2011. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!