Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Mogyorósi lovardáról vélemén...

A Mogyorósi lovardáról vélemény? (Miskolc mellett)

Figyelt kérdés
Miskolc mellett a kistokaji elágazásnál Mályi előtt található. Vélemények érdekelnének a helyről.
2011. júl. 9. 18:03
1 2
 11/17 anonim válasza:

már megbocsáss de igenis van miskolcon jó lovarda és ez a legjobb közülük.

egyébként van egy bazinagy legelő ahova minden nap ki vannak engedve egyébként meg nincs 50 ló a bérlovakat nem belevéve 23 ló van és a legtöbb iskolaló és van 4 húzóló

én már 2 éve járok ide lovagolni 1800Ft/30perc 3000/60perc

de többször húzzák az edzők kicsit el de az oktatás nagyon jó és évente 2-3 versenyt rendeznek a lovardába járók között

és a kaja amit kapnak nagyonis elégnekik és de mindegyik jó kondiban van nemtom h honnan szedted ezt..

nekem nagyon tetszik lovam is van ott nem hanyagolják el ésmég ráadásul csak nem rossz ha alig van szabad időpont.szóval én ajánlanám neked próbáld ki

2012. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Bácsika válasza:
szia! én kétszer jártam ott igaz nem lovagolni csak szétnézni amikor a lovamnak kerestem megfelelő helyet bértartásra.Barátságosak voltak velem.Jó közegnek tűnt.Aki hobbi szinten akar lovagolni nagyon is megfelelő.Szerveznek kirándulásokat,nyári táborokat.Ha versenyzésben gondolkodsz akkor inkább a bükkalja Görömbölyön(military díjugratás)
2012. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A lovak köhögnek, a barátnőm lova súlyosan megbetegedett azon a helyen. Én úgy tudom, hogy mindenki, aki ott tartja a lovát, legszívesebben elvinné, ha lenne hova.
2012. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
régen lovagoltam ott, jó helynek tűnt. most görömbölyön lovagolok, sok új lovat hoztak, akik a mogyorósi lovardából kerültek ide. A gazdik szerint lebetegedtek azon a helyen, rossz takarmányt kaptak, sosem voltak legelőn. Az oktatásról nem tudok sokat, anno nekem tetszett, de most már tuti nem fogok lovardát váltani.
2012. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én 2 éve lovagolok a Mogyorósi lovardába és nagyon szeretem.Nagyon jó az oktatás kedvesek az oktatók.Egész télen terepre járunk általában 1-2 órásra de van olyan amikor 5-6 órás túrát is rendeznek. Én nagyon szeretem jók a lovak,barátságosak.1/2óra:1800Ft 1óra:3000Ft szerintem próbáld ki menj el,szeretni fogod:))
2013. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Inkább azt mondanám hogy nincs Miskolcon olyan lovarda ami mindenkinek megfelelő :) Tartás szempontjából én nem vinném sehova... itthon tartom a lovam ,látom mit eszik meg én tudom hogy meg is kapja az abrakot nem csak úgy oda viszem és a többi lónak is szét osztják... Mogyorósiék egyébként kedvesek , egy oktató van ha jól tudom Szilvi . Én akkor voltam ott mikor meg nyitott. De a tulajt ismerem és tudom hogy a lovaknak a legjobbat adja. Miden lovardábol ,,vándorolnak" a bértartók mindig :) Minden hol van valami ami nem tetszik valakinek , nem lehet mindenki igényeinek eleget tenni. Baloghba keztem lovagolni jó volt meg minden jól megtanultam lovagolni sok tapasztalatot szereztem , de nyilván nem minden be csak a szépet kell látni ! Jól meg kell nézni hogy meg bizonyosodj hogy valójában milyen is belülről a hely ;)
2014. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
háromszor voltam ott ,háromszor is lovagoltam már a könnyű ügetést tanulom! Figyelnek rád ha elveszted az egyensúlyt ügetésnél visszaléptetnek lépésbe.Nagyon kedvesek, a lovak gyönyörűek.Élmény oda járni én nagyon imádom az egyik legjobb lovarda! Az oktatás is szuper :)
2014. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!