Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mégis mi a franc az a lószolár...

Mégis mi a franc az a lószolárium?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés, hogy hova nem érdemes menni, ott írtatok pár lovardát, az egyiknek megnéztém a weblapját, és olvastam, hogy van két lószoli is.. Az mégis mire jó? Ha az emberi szoláriumból indulok ki nem sok jó.. Valaki használ? Vagy tudja mire jó? Vagy hogy egyáltalán mi ez?
2011. júl. 12. 20:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
énis egyetértek. ok lovagolsz 10 lovat, és mikor elkezdted akkor élvezetd h pucolhatod, hogy mehettél vele. amugy attólmég hogy bebaszod a szoliba nemfogbemelegedni ott i csak ácsorog.a másik meg ha télen lemosod jóól felmelegited kiviszed a 10 fokba aztán törölgetheteaz orát elég szaporán.. :D:D:D ez a véleméynem róla, totálisan semmi értelme nicns.. meghvannaka lovak e nélkül is. Sőt én mondjuk a takarval sem értek egyet teljesen. A ló egy oylan állat ami ha fázik szőrt növeszt ezt nem kéne feldobni... mert betakargatok ok mert hogy fázik, de utána meg oylan kényes lesz, hogy jön egy szellő és kéri a takaróját.-.-"... én nemvagyok ezért oda.:D
2011. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Adom!

Nekem a lovam télen-nyáron a karámban van, sőőt! -10 fokban is kint volt és nem lett semmi baja, mert jó hosszú szőrt növesztett!! :) A vadonban (a szabadon élő méneseknél) sincsen egy "lovász" vagy egy ember aki rohangál betakarni a lovakat :) a lovak több évezrede a Földön vannak, és addigra csak kifejlődött rá az immunrendszerük és a többi :D

2011. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.. Oké, tényleg lehet hasznos egyszer-egyszer, BIZTOSAN, de mégis felesleges, mert ennyi erővel tényleg mindenre fejleszthetnénk ki eszközt, pucolhatnám a lovat géppel, fejleszthetnék szénadagaolót, sz*rszippantót, és máris nemkéne talicskázgatni, csak kiszippantanám a kaksit, aztán a széna beadagolná megát mondjuk a box oldalából vagy a tetejéből, kaja úgyszint, kb mint a gyárban, tartok lovakat, de látni nem látom őket, kis robotka rávezeti a jártatógépre, aztán meg van oldva, persze előtte meg utána melegítem kicsit vagy szárítom.. Én tényleg élvezem, mikor valamire kitalálok valami praktikus dolgot, mi pl hólapáttal szedjük a bogyókat, nem fémlapáttal, és nagyon tudom élvezni:D Nálunk pl a mosóban a rúd végére is egy flakon levágott felső vége van húzva, hogy ne menjen neki senki, vagy senki ne vágja/üsse meg semmilyét, és nekem személy szerint tetszenek ezek az ötletek, holott más képes lenne felverni a betont, és új csövet tenni, aminek le van kerekítve a vége. Arról ne is beszéljünk, hogy a mosó nem folyik ám el, kiseperjük, egy kis lefolyón elfolyik a víz, aztán a gödörből kihordjuk vödröcskével a trágyadombra, nem becsatornázzuk az egész tanyát...
2011. júl. 13. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!