Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Leestem a lóról.3 és fél...

Leestem a lóról.3 és fél hónapja lovagolok. Nem gáz?

Figyelt kérdés
Mindig is paráztam attól, hogy milyen lesz majd, ha először leesek, de nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar eljön. egyszerűen megijedt a ló valamitől, beugrott vágtába, futószáron voltunk, és én lecsúsztam az oldalán. Szerencsére semmi baj nem lett, vissza is ültem, sétáltunk, és egy kicsit ügettünk is futószáron... De most, hogy hazaértem, kicsit jobban meg vagyok ijedve... jaaaaaj.....
2011. júl. 29. 21:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Basszus hány éves vagy?? Semmi sem gáz, csak ha te úgy gondolod! Szerinted más nem esett a lóról? Én 6 éve lovagolok az első félévben kb. 3x leestem. Egyszer ügetésbe szőrén lecsúsztam, vágtába terepen, és egyszer szintén vágtába megcsúsztunk és felbuktunk, de szerencsére talpra érkeztem! :D Meg hát az a lovas aki nem esett még soha nem is igazi lovas. Szóval te a három eséseddel fel lettél avatva! És az aki azt mondja hogy sose esett még az meg sandít valahol. :D Szóval nem is értem most tulajdonképpen miért is parázol?
2011. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Még a keresztcsontod is eltörhet így, ha holnap nagyon fáj és nem tudod emelni a lábadat fájdalom nélkül, akkor menj el a sebészetre. Meg kell röntgenezni.
2011. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 DakotaDamon ***** válasza:
100%
Már miért lenne gáz? :D Lovasoknál megEsik. Azt szokás mondani: csak az nem esik le, aki nem ül fel. :) Hidd el, még le fogsz potyogni párszor! :D Esni is meg kell tanulni, csak ne legyen bajod. :)
2011. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
na várj! 3 és fél hónapja lovagolsz,de még futószáron?én a helyedben nem ülnék lóra!
2011. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Öhh? Hát ilyen mindenkivel megesik. Meg hát a ló hogy megijed ez meg ilyen természetes dolog, hozzá kell szokni fel kell rá készülni és arra is hogy hogyan kell kiküszöbölni. Más is esett lóról sokkal durvábbakat én is, úgyhogy nem fogok veled együtt érezni.Szedd össze magad menj ki, lovagolj, élvezd. Amúgy én fejre estem vágtába elvesztettem az eszméletem, agyrázkódásom lett, egy hétig nyomtam az ágyat. :S Szóval te még csak az extra finom kategóriába vagy.
2011. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
21:31-es vagyok! Keresztcsont törés hagyuk már. Ha utána még lóra ült akkor semmi baja sincsen, nem tudom mitől félsz. Nem vagy különc. És ha 3 hónapja futószáron van lehet hogy neked nem biztos az ülésed de neki azt fognak adni. És se jöttem le addig futószárról amég nem tudtam kengyel nélkül elengedett kézzel vágtázni. Most ezt szabadon is megcsinálom.
2011. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem gáz, de AZONNAL ülj rá vissza! AZONNAL!!! Nagyon ősi és nagyon okos megfigyelés, hogy a lóról való leesés után azonnal vissza kell arra ülni.


Akkor is, ha csak 5 percre, mert fáj valamid. Ha nem teszed, olyan hatalmasra dagadó fóbia alakul ki a lovaktól és a lovaglástól, hogy a végén már attól is rosszul leszel, ha valahol meglátod a lovaskocsi szót leírva, vagy csak utal valai arra, hogy "ló".


Kicsit irigyellek is: imádom a lovakat, kutyákat, de nekem egyik sem lehet. Így egy örökbefogadott macskával vígasztalódom és ő kapja minden állatszeretetemet. :) Meg a mókusok a ház előtti fenyőóriáson, és a madarak.


Na, csak fel a fejjel! :)

2011. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
ne ijedj meg! ne ess abba a hibába, mint én. én mikor először elestem a lóról, úgy megijedtem, hogy soha többet nem mentem vissza. de már nagyon bánom, mert annyi szép emlékem van róla. a táborok, a lovaglások, hiányzik. =/ de már valamiért nem merek visszamenni és próbálkozni. persze nem azért mert leestem, mert már el is felejtettem, de valahogy félek hogy béna leszek, ilyesmi. amúgy meg a jó lovas sokszor esik le a lóról. akik sosem esik le, az sose lesz jó lovas. :)
2011. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én kisgyerekként ültem először lovon, leestem, eltört a karom, soha többé még a közelébe se akartam menni. Ma se megyek.
2011. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Most viccelsz? Pár éve egyenes adásban akkorát bukott egy díjugrató, hogy csak pislogtam a tv előtt. Te miért ne eshetnél le...
2011. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!