Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Leestem a lóról.3 és fél...

Leestem a lóról.3 és fél hónapja lovagolok. Nem gáz?

Figyelt kérdés
Mindig is paráztam attól, hogy milyen lesz majd, ha először leesek, de nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar eljön. egyszerűen megijedt a ló valamitől, beugrott vágtába, futószáron voltunk, és én lecsúsztam az oldalán. Szerencsére semmi baj nem lett, vissza is ültem, sétáltunk, és egy kicsit ügettünk is futószáron... De most, hogy hazaértem, kicsit jobban meg vagyok ijedve... jaaaaaj.....
2011. júl. 29. 21:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Figyelj a nagy Dijugratok is neha leesnek! en 7 eve lovagolok lovam is van most meg 13 eves vagyok! nem egyszer estem le lorol es nem ciki!
2011. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

húgom 7 évesen az első lovaglásán esett le...

egy olyan lovon ült, aki még soha életében nem bakolt és az volt az első edzése. mennekmennek aztán valami történt, a ló felkapta a fejét és nagyot bakolt, a húgom meg mint egy matrac a hátára puffant. fel se bírt állni szegényem, azóta nem ült lovon :S holnap fogunk menni lovastáborba, ő is jön reménykedjünk nem lesz baj (:

amúgy nyugi nálam volt olyan hogy egy edzésen 2x is leestem, másodszorra kikötőszárral xD a csillagos eget lerúgta a ló én meg leültem a földre homokozni :'D

2011. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kállai Pál,a világhírű(azóta sajnos már elhunyt)zsoké nyilatkozta egyszer,hogy annyiszor esett lóról és lóval,hogy gyakorlatilag minden csontja volt már törött.

Ehhez képest 70 éves elmúlt és még versenyben lovagolt.

2011. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!