Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mit tegyek? Mi...

Szerintetek mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már jónéhány éve járok lovagolni. Minden álmom, hogy megtanuljak ugratni és versenyezhessek.. A baj az, hogy anyukám hetente 1x visz ki lovagolni és ez nem elég hozzá. Anyagilag nem állunk olyan rosszul, szóval hetente 2-3 lovaglást ki tudnánk fizetni.. De egyszerűen nem tudom meggyőzni anyukámat, hogy ez mennyire fontos nekem. Ha kell élek kenyéren és vízen, csak had csináljam amit szeretek. Tényleg ez az egyetlen sport ami megfogott...:// Szerintetek mit tegyek?


14/L


2011. júl. 31. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia! Mit mond anyukád, miért nem visz többször? Nem ér rá?
2011. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hát nagyon nem mond semmit.. csak annyit, hogy nem.:/

és én mindig figyelemmel tartom, hogy mikor ér rá kivinni és akkor is kérdezem meg, hogy esetleg ki tud-e vinni, de egyszerűen nem.://

2011. júl. 31. 17:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
13 éve lovagolok, nekem a lovak jelentik az életem.. Amíg nem váltak el, minden nap mehettem, nem számított a pénz, most, hogy elváltak esélyem nincs.. 1 hónapban egyszer fizet anyu lovaglást, vagy még annyiszor sem, mert ő nem engedheti meg, apu meg nem ad rá soha... Ahol lovagolok ott rugalmas a pasi, ha kitrágyázzuk az istállót, kiosztjuk a szénát és az abrakot este vagy épp reggel akkor 2-3 órát lovagolhatunk de ennyi....
2011. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
17:30 vagyok.. Ezzel azt akartam mondani, hogy nem vagy egyedül.. Sőt...
2011. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld megkérdezni a lovardában, hogy a kijárnál rendszeresen segíteni a lovak gondozásában, ellátásában, akkor cserében nem lovagolhatnál-e? Ahogy egy korábbi válaszoló is tette. A szünidőben akár mindennap mehetnél, iskola időben hétvégenként. Már abban az esetben, ha anyukád megengedné, hogy fél, vagy egész nap ne légy otthon, vagy nincs nagyon messze a hely.

Tőle, és a családtagjaidtól is a lovaglásod támogatását kérd ajándékba, minden lehetséges alkalomra.

Talán, ha anyukád látja, hogy dolgozni, lemondani is hajlandó vagy a lovaglás kedvéért, megenyhül. Lehet, hogy a lovarda tulajdonosát is meghatja, hogy ennyire kitartó vagy, és kaptok valami kedvezményt.

2011. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van lehetőségem arra, hogy segítsek a lovarda tulajának és cserébe lovagoljak, csak éppen anya nem visz ki a lovardába.://
2011. júl. 31. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs messze, kis is biciglizhetsz. Nem kötelező anyádra támaszkodni. Persze, ha nincs tényleg messze. :)
2011. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Busz esetleg vonat ? :)
2011. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

biciklivel messze van sajnos.:S

a busz jó ötlet.:) bár anyumék nem teljesen fogják fel, hogy már nem vagyok 5 éves akit mindenhova kísérgetni kell és nagyon féltenek, szóval nem tudom, hogy mit szólnának az ötlethez, de azért megpróbálom.:) Köszönöm a tanácsokat

2011. júl. 31. 18:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy éppen azért nem mond semmit, és nem akar kivinni mert attól hogy te jónak látod az anyagi helyzeteteket lehet hogy nem is olyan jó csak nem akarják elmondani, téged is stresszelni vele. Ma már lassan mindenki félelemben él... :\

Mekkora az a táv?

Én hetente többször megyek a barátomhoz, 10km a távolság, ami 20at jelent ha vissza is jövök... 15perc alatt simán ottvagyok. Télen, esőben, hidegben pedig busszal. 20-30km semmi, csak hozzá kell szokni, jó kondiban tart és környezetbarát.

2011. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!