Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudom, hogy nem helyes amit...

Tudom, hogy nem helyes amit csinálok, de hogyan tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Van egy ló a lovardában, akire rászoktam nehezkedni, hogy később majd lehessen rajta lovagolni..Kezdetben tűrte is, de újabban rászokott arra, hogy mikor ráhasalok, belém akar csípni, múltkor már rúgott is egyet. Persze ilyenkor mindig leugrok, nehogy baj legyen. Egyszer már felültem rá rendesen, akkor nem csinált semmit, nem is sunyított, legelészett tovább. De én azért még maradnék a ránehezkedésnél, hogy biztos legyek benne hogy nem csinál semmit.
2011. aug. 14. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szőrön ülöd?
2011. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős? ne magánakciózz, ha nem a te lovad mert a gazdája nem fog örülni neki. ha nincs 3 éves, tönkre is teheted a gerincét. Nyilván azért akar beléd csípni és rúg ki hátra mert abszolút nincs ínyére amit csinálsz. Az csoda, h nem tett még bele a földbe. Hagyd békén, ha még nem foglalkoznak vele lovaglás szinten, addig neked sem kell szoktatnod hozzá.
2011. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ajsa ***** válasza:
ha nem a te lovad akkor én inkább nem piszkálnám.elronthatod és akkor nagyon nehéz kijavítani. szerintem ne kisérletezgess idegen lovon
2011. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi az, hogy hogyan kéne leszoktatni róla? Te szokj le a baromságaidról, egyáltalán nem szabad piszkálni a lovat, gyengék a csontjai, és még ha a te lovad is, felejtsd el ezt a hülyeséget, mert teljesen tönkre fogod tenni... Ha meg másé, akkor méggyorsabban hagyd abba, szerintem nem kell elmondanom, miért...
2011. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jézusom...
2011. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Hogy gondolod h a más lovára csak úgy felülsz??

Főleg ha csikó vagy nyers....

Hát én a gazdája helyében ha megtudnám nem lennék nyugodt...

Hagyd abba, mert el is ronthatod, és mikor igazán be akarják lovagolni, problémák is lehetnek belőle.

2011. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
aki lovardában tartja a lovát az nem gazda, hacsak nem az övé a lovarda!
2011. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, de igen, ha ő a ló tulajdonosa, akkor igenis ő a gazdája, de te aztán kib*szottul érted, hogy miről beszélsz...
2011. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem magánakció, maga a tulaj kért meg rá, hogy tanítsam.
2011. aug. 15. 22:30
 10/15 A kérdező kommentje:
egyébként 4éves elmúlt..
2011. aug. 15. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!