Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mit tegyek? Mi...

Szerintetek mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már jónéhány éve járok lovagolni. Minden álmom, hogy megtanuljak ugratni és versenyezhessek.. A baj az, hogy anyukám hetente 1x visz ki lovagolni és ez nem elég hozzá. Anyagilag nem állunk olyan rosszul, szóval hetente 2-3 lovaglást ki tudnánk fizetni.. De egyszerűen nem tudom meggyőzni anyukámat, hogy ez mennyire fontos nekem. Ha kell élek kenyéren és vízen, csak had csináljam amit szeretek. Tényleg ez az egyetlen sport ami megfogott...:// Szerintetek mit tegyek?


14/L


2011. júl. 31. 17:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
kb.30 perces út kocsival.:S
2011. júl. 31. 19:03
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

én ebben a szempontban nagyon szerencsésnek mondhatom magamat, hiszen anyukám is jár lovagolni így teljesen megérti a helyzetemet. ő megy 2x egy héten, én meg 4x a maradék egy nap meg szabadnap a lovamnak (amit ketten lovagolunk). mivel a lovarda, ahova járok az egy díjugró lovarda, ezért egyáltalán nem volt kérdéses hogy én is fogok-e ugrani, imádom is meg minden csak nekem meg azt nem engedi hogy komolyabban versenyezzek mert mondjuk ezer plusz 1 másik dolgom van mellette és így is szinte nincs szabad időm :/


egy tipp, hátha beválik: kérd meg az edződet, vagy valakit, hogy beszéljen anyukáddal, biztos megteszi és akkor lehet megenyhül (: sok sikert!

2011. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!