Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudom, hogy nem helyes amit...

Tudom, hogy nem helyes amit csinálok, de hogyan tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Van egy ló a lovardában, akire rászoktam nehezkedni, hogy később majd lehessen rajta lovagolni..Kezdetben tűrte is, de újabban rászokott arra, hogy mikor ráhasalok, belém akar csípni, múltkor már rúgott is egyet. Persze ilyenkor mindig leugrok, nehogy baj legyen. Egyszer már felültem rá rendesen, akkor nem csinált semmit, nem is sunyított, legelészett tovább. De én azért még maradnék a ránehezkedésnél, hogy biztos legyek benne hogy nem csinál semmit.
2011. aug. 14. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
19:53 Te ki b tudod ,hogy mit beszélsz a gazda asaját portáján tartja az állatott és nem a másén te is a divat majmok közül vagy!
2011. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A saját portáján tartja, kivéve ha nincs neki...(te is értelmes vagy ám!)

És ha nincs neki ebből adódik hogy bértartásban tartja, ami lehet egy lovardában.

Ha nem vagy jártas benne akk ink ne szólalj meg.

2011. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem bűn bértartásban tartani a lovat, hogyha otthon nem teheted meg, ugyanúgy lehet szeretni, mintha otthon tartanád, csak így pl az olyan okos emberek mint te nem tudják elcseszni, mert van aki segítsen.:) Nem te sz*rtad amúgysem a tanyavilágot, sem a lovardákat, úgyhogy inkább fogd be, vagy nézz utána, hogy miről beszélsz:)
2011. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Négy évesen már lovagolhatnátok be, nem elcseszni kéne, hanem normálisan foglalkozni vele, de úgylátszik hogy se te nem értesz hozzá, se a tulaj..
2011. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Ajsa ***** válasza:
hát ne hari de én nem bíznám rád a lovam. Valaki vagy belovagol egy lovat vagy hagyja békén... Az nem baj ha valaki bértartásban tartja a lovát, az viszont igen, hogy felelőtlenül hagyja hogy hozzá nem értők piszkálják... egyépként sztem rátámaszkodsz a veséjére... ami fáj neki... És ha nagy fájdalmat okozol akkor ki is haraphat egy darabot belőled... hagyd abba ha nem étesz hozzá. a gzda meg foglalkozzon vele vagy hívjon szakembert...
2012. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!