Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok, lovisok, ezt hogyan...

Lovasok, lovisok, ezt hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés

Egy táblázatot készítek afféle lovisegédletként. Tudom, hogy a legtöbb eredményt befolyásoló dolog megítélése szubjektív, de valami alapján rangsorolni szeretném a statisztika szerint azonos teljesítményü indulókat.

A következöket kellene fontosági sorrendbe rakni : "ló személye", tréner, zsoké , startbox, korábbi helyezések, mikor volt utóljára versenye.

köszönöm


2011. aug. 23. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
én az utolso futást raknám elöre utána a zsokét utána lo személye, tréner ,startbox ha ere gondoltál de amugy a turfba minden benne van.
2011. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennyire nem fontos a tréner személye? :-o
2011. aug. 23. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább a lonak a külleme számit meg az sem mindegy persze hogy ki a tréner nem mindegy hogy hendikep vagy 1 osztály esetleg elit kat.hendikepben pl székely károly lovai jok elitbe meg mondjuk ribárszki ,kovács stb.
2011. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bár mondjuk minden számit összegezve. a startboxot csak sprint futamba 1300 ig szoktam figyelembe venni közép illetve hosszutávnál nem sokat számit.
2011. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


:)


Amúgy zsokét nem érdemes, az állandóan változhat x)

2011. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy a turfban milyen adatokat tüntetnek fel, csak azt nem tudom, hogy ha például van két ló, tegyük fel azonos időt futnak azonos távokon, akkor hogy ha mondjuk befutóra fogadnék azt lenne e érdemesebb elsőnek tennem, akinek a zsokéja eredményesebb, vagy akinek a trénere jobb. Huhh, remélem érthetően fejeztem ki magam.
2011. aug. 23. 23:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha fogadsz, akkor zárd ki a külvilágot, és csak a lóra koncentrálj. Nézd meg az eddigi futamait, különösen a közelmúltban lévő versenyeit, hogy milyen távon milyeneket futott, milyen eredménnyel?

Ezután jöhet a zsoké, hogy ült-e már a lovon, és amikor igen, akkor milyen futott a ló?

Szerintem a trénertől nem nagyon függ, jó trénernek is lehet kegyetlen szar futású lova. [Legalábbis ügetőn ezt tapasztaltam]

2011. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet oda visszát is játszani akkor nem számit a sorrend csak a dupláját kell feltegyed.
2011. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!