Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Járnátok úgy lovagolni, hogy...

Járnátok úgy lovagolni, hogy cserébe istállómunkát végeztek?

Figyelt kérdés
5:1 arányban értem, tehát, ha 5 napot segítesz, az 5. napon lóra ülhetsz.
2011. szept. 23. 17:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
35%
Igen..Én így csináltam amikor még gyerekkoromban lovagolni jártam,melóztam aztán jutalom lovaglás az utolsó napon.
2011. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
35%
Persze! a lovaglás nem csak abból áll h ráülsz és adjad neki. Én nagyon szívesen vagyok lovak közt tehát az istállómunkát is imádom :)
2011. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
35%
Naná!
2011. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
35%
Persze, én is csináltam már.
2011. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Én is így csinálom. Csak szüleim és testvéreim szerint kihasználnak.
2011. szept. 23. 18:10
 6/34 x) ***** válasza:
Nagyon szívesen, sokáig lovagoltam úgy. DE! ahol istállómunkáért dolgozol általában le se szarnak (már elnézést a kifejezésért.) csak raknak alád egy lovat. Tehát egy lovardában nem fognak egy kalap alá venni a pénzes újgazdag kislányokkal. :) ha meg magánembernél akkor sem valószínű, de meg lehet találni a kellően odafigyelő embereket. Én szerencsére már tapasztalt voltam valamennyire amikor istállómunkáért lovagoltam, de ha bármilyen tapasztalat nélkül ültettek volna lóra nem biztos hogy ilyen ép és egészséges lennék. De jobb híján nem rossz megoldás :)
2011. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

van benne valami, amit a szüleid mondanak.... Takarítod a sz@rt 5 napig, aztán nagy kegyesen megengedik, hogy felülj a lóra? Ugyan már, még, ha fele-fele arányban menne a dolog oké, de így? Hát én biztos nem csicskáznék nekik, bocsi, de te takarítószolgálatnak kellesz nekik, még, ha a szemedbe 'jókodnak' is.....


23N

2011. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Egy magán embernél van, aki lovagoltat. 7 lova van. Volt már olyan is, hogy amikor már 2 hete nem ültem lovon, és nagy nehezen az egyik pénzes lány után felülhettem, rá 10 percre le kellett szállnom, mert egy másik lány nem bírt azzal a lóval amelyiken ült.

Közben pedig rám nem is figyelnek és úgy várják el, hogy rendesen tudjak lovagolni, hogy 3 szor ültem futószáron és ennyi.

2011. szept. 23. 18:17
 9/34 anonim válasza:
Persze, én is imádok lovak között lenni, és szívesen végezném a munkát is.
2011. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Idén nyáron direkt kérdeztem, hogy járjak? Mondták, hogy persze ne legyek már hülye, szívesen látnak. De észre vettem, hogy ha már 1 hete nem ültem lovon és felmentem délután (akkor lovagoltat) úgy nézett rám, hogy "Te meg mit keresel itt?" Nem is ültem lovon akkor sem.

Pedig aztán 20 éves vagyok, csak éppen nem pénzel senki, mert egyetemre járok és nem is érezném magam jól, ha más pénzén lovagolnék.


Amikor pedig becézgetve hívott az oktató, már tudtam, hogy valami boxot kell teljesen kitakarítani, vagy valami más.

2011. szept. 23. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!