Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Járnátok úgy lovagolni, hogy...

Járnátok úgy lovagolni, hogy cserébe istállómunkát végeztek?

Figyelt kérdés
5:1 arányban értem, tehát, ha 5 napot segítesz, az 5. napon lóra ülhetsz.
2011. szept. 23. 17:54
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Így van én is gondoltam erre. Jövő héttől dolgozok (Tesco- árufeltöltés) és megpróbálok valamennyit félre tenni. De az úgy már nem lesz az igazi, mert így alig fogok foglalkozni a lovakka.

Év közben pedig egyáltalán nem tudom csinálni, mint eddig, mert nincsenek egész napjaim a lovakkal való munkához, mert tanulnom kell.

2011. szept. 24. 17:11
 32/34 anonim ***** válasza:
Természetesen! Sőt, még jobban is örülnék neki, minthogy minden héten 2000 Ft-ot fizessek érte.. :/ :)
2011. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Igen, amúgy ez a baj. Tudom, hogy nem ide tartozik, de ebben sajnos van valami.

Ha melózol nincsen elég időd a lovakra, mert azért dolgozol, hogy lovazhassa, de az időd a melóval megy el. Nekem akkor mondták amikor lovat vettem. Ott vagiztam, oh havi 45 ért jó helyen lesz igenám, de.... melózok, hogy eltartsam és így az időt nem vele töltöm. Dilemma....

2011. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
nekem a lovam ugyvan bértartásba h nyáron minden nap kijártam és suli idöbe heti 1x +ha kitudok még menni, 4 ló van az ennyémmel eggyüt 2 a tulajé 1bértartott..és semmit nemkell fizetnem mert "ledolgozom"..lovagoltatok,istállómunka,tulaj lovainak belovaglása stb:)ésén szeretem is csinálni..bár szerintem az h 5 napból egyszer ülsz lóra sztem azugy kevés:Sameddig nemvolt lovam akkor is ezt csináltam és ahogy készvoltunk a melokkal lovazhattunk annyit amennyit akartunk!=)
2011. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!