Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Járnátok úgy lovagolni, hogy...

Járnátok úgy lovagolni, hogy cserébe istállómunkát végeztek?

Figyelt kérdés
5:1 arányban értem, tehát, ha 5 napot segítesz, az 5. napon lóra ülhetsz.
2011. szept. 23. 17:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt csináltam 5 éven keresztül. Csak nálam más volt a helyzet. Én minden nap lovagoltam a munkáért cserébe, és minden este kemény másfél órás edzést kaptam.


Szóval amit te csinálsz az nem korrekt. Így nem fejlődsz sehová, és gyakorlatilag tényleg csak kihasználnak.

2011. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Először is hadd mondjam el, hogy tisztelem a kitartásod, és hogy vállalod a lovardai munkát, cserébe a lovaglásért. Annyiban tudlak csak megvigasztalni, hogy ha fizetnél is, akkor sem lenne fényesebb a helyzet, maximum egy fokkal. Habár nekem van saját lovam, és hozzá a megfelelő felszerelések, de mégis eljártam lovardákba, hogy többet tanulhassak. Mindenhol van olyan, hogy a gazdagabb lovas előnyt élvez. Ez mindig is lesz. Aki lovagol, az mindig számíthat nehézségekre. Ez mindenhol így van. Meg kell fizetni az árát annak, ha lovagolni akarsz. Mindig lesz egy elkényeztetett gazdag lovas, akit elébed helyeznek. Mesélhetnék neked a tapasztalataim, de akkor soha nem lenne vége.. De én akkor is vállalnám a munkát, cserébe a lovaglásért, ha nincs rá mód. Legalább is addig, amíg más lehetőség nem adódik. Mondjuk kérhetnéd, hogy többször lovagolj.

Ha valaki eljön hozzám, akkor még csak azt sem várom el tőle, hogy fizessen nekem. Nekem csak egy lovam van, és nem is adom oda mindenkinek, de nem kérek cserébe semmit, hiszen elég annyi, hogy egy feledhetetlen élményt tudhat magáénak az, aki a lovamra ül.

2011. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz lesz/lenne ott hagynom őket. A tulajt egyáltalán nem sajnálnám, viszont a lovakat annál inkább. Szinte csak én pucoltam Őket és raktam rendbe a boxaikat. Olyankor mindig odajöttek hozzám és böködtek az orrukkal, vagy a vállamra tették a fejüket. Akár merre mentem, követtek, még az a ló is, akin soha nem ültem. Én voltam velük a legtöbbet.

Ott lovagol az egyik legjobb barátnőm is, néha amikor mentünk a pályára (kb.20 perc) együtt mentünk.

2011. szept. 23. 19:40
 24/34 x) ***** válasza:
100%
Ez így tényleg kihasználás. Szerintem mielőtt elmész még jól oszd ki a tulajt. Vezesd le a fezsültséget és keress egy jobb helyet :)
2011. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Megértelek, mert én is csak a lovak miatt maradtam a lovardában. O
2011. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
kérdező: tudod igazuk van a szüleidnek mindenhol ez megy ezek az emberek barmok és állat kínzók, ki használják a jó indulatodat ,egy kis lovaglásért? ha ti nem lennétek ezek a lovaknak a nagy része olyan gebék lennének mint az indul a bakter házban a Sanyi . összességében én nagyon át reformálnám MO.n az állat tartás feltételeit!
2011. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Ácsi! Azokhoz a lovakhoz való kötődésed túlzás. Nem szabad ennyire magadba engedni, de látod, éppen ez az amitől neked engedelmeskedni fog minden ló, míg a gazdag pics-áknak meg nem. A kutyának is az a gazdája aki enni ad neki.
2011. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Azért vegyünk már vissza a tempóból.... már nem bírom, hogy ne szóljak. Azért, mert valakinek van pénze az egyenesen arányos azzal, hogy kis pics@??? Ugye ezt ti sem gondoljátok komolyan?!
2011. szept. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem biztos, de a legtöbb az sajnos. Azért, ha látják, hogy megdolgoztam rendesen azért a fél-egy óra lovaglásért, és így is 10 perc után le kell szállnom a lóról, mert a lánynak nem megy a ló és nem szól, hogy "Hé, maradj csak, úgy is kb rabszolgát csinálnak belőled, örülj annak a fél órának" akkor igen is tudja, hogy megteheti, mert van pénze a szülőknek.
2011. szept. 24. 09:52
 30/34 anonim ***** válasza:

Szerintem vállalj inkább valamilyen részmunkát, és akkor abból a pénzből vegyél edzéseket. Szerintem ennek így nincs sok haszna, neked sem tetszik már.

Biztos rossz a lovakat otthagyni, de sajnos nem alapozhatsz erre, mert ettől téged még ugyanúgy ki fognak használni.

2011. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!