Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Járnátok úgy lovagolni, hogy...

Járnátok úgy lovagolni, hogy cserébe istállómunkát végeztek?

Figyelt kérdés
5:1 arányban értem, tehát, ha 5 napot segítesz, az 5. napon lóra ülhetsz.
2011. szept. 23. 17:54
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Egyszóval nagyon rosszul esett, hogy semmibe vesznek.

Van ott egy másik lány is, aki úgy van, mint én, csak egy másik embernél. Ő segít lelovagolni az ember lovaot (legalább ül lovon) és néha trágyáz és etet. Vele is úgy beszél a hapi..., hogy a kutyával is szebben, pedig az a lány állatorvos lesz.

2011. szept. 23. 18:24
 12/34 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben gondold át mindig fordítottan a dolgot:)

Mintha te lennél a lovardás hellyében:)


Én ezt gondolnám, ha nálam melóznál:


"Tökéletes parti vagy mert ingyen munkát végzez 5 napig, utána meg felengedlek valamelyik lovamra egy kicsit, ami nekem nem kerűl semmibe.

Nyilván az a vendégem áll az első hellyen, aki fizet nekem, így te csak a szabad lovat fogod megkapni, amikor van rá lehetőség.

Tökéletes, szeretem az ilyen lómániás, lelkes embereket, ez baromira praktikus!"

2011. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
na ezek után meg pláne egyértelmű, palira vesznek és csicskáztatnak. Bármennyire is szeretném a lovakat, hát csinálná a f@szom....:S
2011. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Így van! :(

De rettentően szeretem a lovakat és nagyon lelkiismeretes vagyok, ha nem mondják, hogy menjek délután, akkor nem is megyek. Egy ideig mondták, mentem is, de a második nyáron már csak megkérdezték (kb 5ször), hogy feljössz? Mondom, feljöhetek, lesz szabad ló?

Válasz: Hát ha nem akarsz nem muszáj.

Persze ha egy napot nem voltam, mert papírügyeket intéztem, az már számon lett kérve.

2011. szept. 23. 18:30
 15/34 anonim ***** válasza:
Természetesen!
2011. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
és akkor még itt irkálják egyesek, hogy persze, meg természetesen.... Nem tudom hány évesek a válaszolók, remélem még gyerekek, és naivak, ha meg felnőtt korban lévők, akkor meg na ők lesznek azok, akiket mindig is kifognak használni az életben, ha így hagyják, hogy csicskáztassák őket, némi lovaglásért, amit meg sem tanítanak "mennyé fiam, az a lényeg, hogy takaríccs"
2011. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy akár hányszor lóra ülök, és úgy érzem, hogy "Na ez most egész jó volt", a fejemhez vágják, hogy "Ne rontsd már el a lovat!", "Nem igaz, hogy nem tudod megcsinálni?!"
2011. szept. 23. 19:09
 18/34 anonim ***** válasza:

Kérdező... kell ez neked?

Most őszintén, hagy már őket a sunyiba, én elhiszem, hogy szereted a lovakat, de ne hagyd magad megalázni.:S

2011. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Háát, én aztán stílszerűen lófxt se konyítok a dologhoz, de ez sztem akkor kihasználás, ha valaki már télleg továbblépett egy szintet. Ahhoz, hogy hozzászokj a lovakhoz, és ne félj tőlük, meg láss sok csodát, ahhoz mindenképpen szükséges a gályázás, pont úgy mint a mestereknél a szerszámok ganézása.


De utána nem szabad itt megrekedni, tovább kell lépni, ha máshogy nem, máshol.

2011. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
igen ez is hozzátartozik, csak tudod nem ilyen arányban.....
2011. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!