Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok az ilyen lovasok...

Mit gondoltok az ilyen lovasokról?

Figyelt kérdés

Egy lovardában lovagoltunk. Van egy 26éves kancája. A bocban száll fel és kivágtázik a betonon! (kanyargós folyosón!) Folyamatosan kínozza...! Lovagolni nem tud, de ő a legjobb! Ugrásnál a száron húzza fel magát! Egyik versenye után a ló összeesett a futóban! És még a ló volt a hibás, hogy milyen béna! Mindenféle drága cucca van: ugróheveder, szőrmék, mexikói kantár...stb. Tipikus divatlovas, csak a pénz érdekli! Mindenkivel bunkózik, mindenkit b*szogat! Csak a kinézetük érdekli! Szerencsétlen lónak már ropognak a csontjai, de ő addik veri 120cm-en míg meg nem csinálja koccolás nélkül! (12/f)


Ti mit gondoltok az ilyen lovasokról?


2011. okt. 7. 16:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
Jah, és jelentsd már fel ezt a lovast, ha továbbra is gyilkolja azt a lovat!
2011. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 7. 17:50
 13/25 A kérdező kommentje:
jó :)
2011. okt. 7. 17:51
 14/25 lóbarát ***** válasza:
81%
Uristen. :S A beton alapból nem tesz jót a ló patájának, nem hogy még vágtázzon.. Hány éves a ló, ha megtudhatom? Fiatal? mert akkor nagyon elrontotta.. Ha pedig öregebb, 20 éves, akkor még jobban kínozza. Csodálom, hogy a csóri ló nem dobja már le, és nem tapossa meg.
2011. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 lóbarát ***** válasza:
52%

Amúgy meg szívesen megismerkednék egy velem egykorú lovas (ezekszerint) fiúval. Eddig nem igen találkoztam ilyenekkel. Ha akarod, írhatnál privit.. 12 vagyok. lány.

És még előző hozzászólásomhoz : Ha továbbra is ütiveri, akkor azonnal jelentsd / jelentesd fel ! Vagy írj a hozzád legközelebb található Állatvédő Társaságnak.. Ezt már én is megtettem, rá 1 napra kijöttek, és a kutyát elvették a gazdájától.. Sok sikert hozzá.:)

2011. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
köszi :) a ló 26éves
2011. okt. 8. 09:28
 17/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is jelenteni kéne. Amég csak magát sodorja veszélybe, ő baja, hagyjuk rá, de hogy szerencsétlen lóval így bánik? Az tűrhetetlen...
2011. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 lóbarát ***** válasza:
Akkor hasonló jövőt kívánok a "lovász"nak is.:)
2011. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
milyen bűntetést kaphat egy 12éves fiú ha feljelentem ezért?
2011. okt. 8. 14:41
 20/25 lóbarát ***** válasza:
Max. megverhet a lovász.. Ha félsz ettől, akkor szólj inkább szülőnek, vagy állatvédőknek. Az állatvédők tudják a legtöbbet tenni, ők elvihetik tőle a lovat, és akár vihetik bíróságra is, a bíróságon pedig elitélhetik, akkor abból bajod nem származik. Ha viszont csak úgy feljelented (nem tudom, 18éven alul lehet -e), abból nagyobb bajod lehet.
2011. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!