Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok az ilyen lovasok...

Mit gondoltok az ilyen lovasokról?

Figyelt kérdés

Egy lovardában lovagoltunk. Van egy 26éves kancája. A bocban száll fel és kivágtázik a betonon! (kanyargós folyosón!) Folyamatosan kínozza...! Lovagolni nem tud, de ő a legjobb! Ugrásnál a száron húzza fel magát! Egyik versenye után a ló összeesett a futóban! És még a ló volt a hibás, hogy milyen béna! Mindenféle drága cucca van: ugróheveder, szőrmék, mexikói kantár...stb. Tipikus divatlovas, csak a pénz érdekli! Mindenkivel bunkózik, mindenkit b*szogat! Csak a kinézetük érdekli! Szerencsétlen lónak már ropognak a csontjai, de ő addik veri 120cm-en míg meg nem csinálja koccolás nélkül! (12/f)


Ti mit gondoltok az ilyen lovasokról?


2011. okt. 7. 16:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

18 év alatt a törvényes gyám tehet feljelentést,de ezzel vigyázni kell mert fordítva is elsülhet ha nem bizonyíthatóak az ellene felhozott vádak akkor még öis feljelenhet akár téged becsületsértésért és rágalmazásért


és ez még hivatalosan nem minösül állatkínzásnak amiket leírtál szoval én egy picit jártas vagyok ebbe a dologba és azt tanácsolom ,hogy felejtsd el a feljelentést!

2011. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 lóbarát ***** válasza:

Nyúlbarát válaszát szeretném kiegészíteni.


Jópofizz vele, és mondd, hogy szeretnéd levideózni, hogy hogyan lovagol. Rögtön felszállástól ugrásig szeretnéd videózni. És már van is bizonyíték.. Ha megkérdezi, hogy miért kell a videó, mondd, hogy azért, mert kérte egy haverod, hogy mutasd meg neki, hogy hogy kell ugratni.

2011. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne jelentsd fel, mert abból még komolyabb gondod-bajod is lehet.. Az állatvédőknek szólni biztonságosabb. Már előttem leírták, hogy miért, én csak erősíteném, hogy igen, az állatvédőknek kell szólni ilyen esetben! Sok szerencsét az ügyhöz!:) Ha pedig valami változik akár negatív- akár pozitív irányba, kérlek, írj egy e-mailt arról, hogy mi a helyzet ide: ozcsi@citromail.hu . Köszi.. Tudod, elég sokat tudok az ilyen helyzetekről, pár állat "gazdát" én is feljelentettem volna, de utólag rájöttem, hogy okosabban tettem, hogy az állatvédőknek szóltam, mert ma már egy kutya teljes életet élhet, a gazdáját pedig felfüggesztették. Mégegyszer sok szerencsét, és pls. szólj ha van valami újdonság!

2011. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 9. 09:16
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem fogjatok össze és verjétek agyon... Bocsánat, tudom, hogy hülyeség, de én biztos széttépném a száját.

Bazi szomorú.... állatvédők? Esetleg velük lenne érdemes felvenni a kapcsolatot, hogy Ők mit tanácsolnak, mit tehetnél. Én ilyen esetben agresszor vagyok, és nem gondolkodom, sajnos megverném. Ne verjem meg neked? Nyáj tényleg kicsit primitív vagyok.... :(

2011. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!