Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vágóhíd vagy altatás?

Vágóhíd vagy altatás?

Figyelt kérdés

Azok a lovak, amiken már nem lehet segíteni, és sajnálatos módon oda jutnak, hogy el kell venni az életüket az ő érdekükben, azoknak melyik jobb megoldás. Egyiket se kívánom senkinek!

Az altatás kíméletesebbnek tűnik, de a halott testet el is kell valahova szállítani, a vágóhídnál viszont a hús megmarad (ha nem kapott olyan gyógyszereket, meg nem olyan betegsége volt, hogy ne lehessen emberi fogyasztásra alkalmatlan), és ott sem muszáj agyon kínozni a lovat, hanem lehet kíméletesen is elvenni az életét. Azt hozzáteszem, hogy életemben egyszer sem ettem lóhúst, már csak azért sem, mert lóból volt, és szerintem nem is fogok.


2011. okt. 27. 00:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
altatásra szavazok
2011. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is altatásra!


Miért? Van egy lovad?


Ha beadod a lovadat a vágóhídba, gondold el, hogy te évekig a legjobb pajtása voltál a gazdádnak, és ő be ad egy helyre, ahol éheztetik, és megölik. Gondold magad a ló helyébe!

Az altatást is gondold végig. Érzed, hogy itt a vég, és a gazdi ölében mehetsz el, örökre.


Melyik a jobb? Szerintem az altatás... nem?

2012. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!