Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meghulyult a lovam segitseg!?

Meghulyult a lovam segitseg!?

Figyelt kérdés

1hete elkezdett harapdalni.nyergelesnel vs apolasnal nem all meg.futoszarazni nem birom mert befordul es agaskodni akar. mut csinalhak?mar felkantarozni is nehezen tudom hiaba nyulok be a szajaba alug akarja kinyitni:'(

4es fel eves fjord/nemet lovagloponi 'keverek' kanca


2012. jan. 11. 20:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem írtál utolsó! Az én lovamnál a Parelli olyan mint egy homeopátiás gyógyszer. Sok időt fektetsz bele de semmi nem lesz. Nem válik be az ilyen marhaság, az én lovamnál, ugyan is egy csepp menekülési hajlam se szorult belé. Leírhatnám hogy milyen amikor parellizni akarunk de inkább nem megyek bele. A verés egy büntetés. Nem agyon verem a lovam hanem megütöm. A verés durva szó, de ezt használom ész kész. Én amúgy se hiszek a parelli jótékony hatásába, mert hülyeség sztem. Nem incselkedni kell a lóval hanem következetesnek és határozottnak lenni. Csatlakozást meg csak vadlovakkal érdemes csinálni, szocializált lovakkal fölösleges. A lényeg hogy sikeres volt amit csináltam mert elfogad vezérnek és ezt a valóságba se incselkedéssel vívtam volna meg hanem kemény harccal. Ez a nyálas idomítás nem válik be minden lónál.
2012. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Rendben ezt már megbeszéltük magánüzenetben.
2012. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
:/
2012. jan. 15. 10:15
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom kivel beszélek magánba elnézést mert a neve nincs feltüntetve! Amúgy elnézést kérek mindenkitől, mert tegnap már nem is tudom mit kerestem olyan későn a gép előtt, mert nagyon fáradt voltam. Egy kicsit túlzásba vittem a dolgokat!


És első sorba szeretnék elnézést kérni a kérdezőtől hogy elvontam a kérdésről a figyelmet és a magam problémájára tereltem! Szóval szeretnék elnézést kérni mindenkitől!

2012. jan. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!