Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tart így lovat?

Valaki tart így lovat?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,8.os.Ugyebár jövőre gimibe megyek,és még most tavasszal(valószínűleg)kapok egy lovat.Szerintetek lesz időm a lovamra?Itthon szeretném tartani.
2012. jan. 15. 09:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) +1 info:van barátom is így rá is kell valamikor időt szakítanom...:S
2012. jan. 15. 19:43
 12/12 Ajsa ***** válasza:
Nekem szerencsém volt. Még álltalánosben jött hozzánk két ló aztán gimiben mégegy, az egész családom szereti őket, így nem egyedül rám maradt a gondozá, plusz csak a nagyn hidegben voltak benn. 14 éves voltam amikor apum és az öcsém meghalt, így az egyik lovat (apáét) eladtuk. Onnantól kezdve ridegtartásban voltak. CSak egy beálló van nekik, ami az esőtől és a széltől véd. Nekem nem volt gond a uli mellett lovaglással. Meg ha nem tudok kimenni rajt egy hétig akkor sincs semmi. Az egy hülyeség, hogy a lovatminden naple kell csutakolni, járatni stb. Ha nem járatom le akkor is csak kicsit tele van. Volt hogy egy hónapig nem voltam kinn vele, és semmi baja nem lett. a csutakolást meg utálja...
2012. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!