Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovasbaleset volt a...

Milyen lovasbaleset volt a legdurvább ami megtörtént veled, esetleg láttad?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha elmesélnétek ami megtörtént veletek, esetleg más ismerősötökkel, vagy csak egy ismeretlennel aminek szemtanúi voltatok. Ezekből az esetekből jó és hasznos dolgokat lehet leszűrni legtöbbször.


Ha kedved mesélni, nyugodtan rizsázz, szívesen elolvasom! :)


2012. jan. 25. 17:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hali. A harapàsos vagyok. Önbizalom is megmaradt,meg minden :). Történt olyan is hogy van egy nagy mező ahol vágtázni szoktunk. Vissza akartam fogni a lovat ,erre ő felágaskodott és hátra estünk. Szerencse h szőrén lovagolok,mert így én kicsit oldalra estem és a ló csak a jobb lábamra esett. Karcolás nélkül megúsztuk. A másik durvább még az volt,hogy vágtáztam fel a dombon de alulról nem lehetett látni h a tetején egy kibetonozott lövészárok van. Így hát a lovam befordult én fejjel bele az árokba. Kissé betört a fejem a vállam nem nem nagyon működött egy ideig.....
2012. jan. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Keselyüstök ***** válasza:
Hát igen, majd igyekszem:D, de te is vigyázz magadra:)
2012. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem, egy barátnőm még olyan tizenéves lehetett, és valami enyhén salakos terepen lovagolt, aztán a ló hirtelen ágaskodni kezdett (gondolom megijedt valamitől), a barátnőm meg leborult róla, de a lába beleakadt a kengyelbe, és egy jó pár méteren húzta őt a ló végig a sárban arccal lefele. Na az nem lehetett kellemes. De egy tapasztalt lovas ismerősömtől meg hallottam olyat, hogy egyszer, minden látszólagos ok nélkül beleharapott a fejébe egy elég kiszámíthatatlan ló. Még látszanak a hegei évek múltán is, amikor megharapta, dőlt belőle a vér. Mondjuk egyiket se láttam személyesen szerencsére :)
2012. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az én esetem egy hafival volt néhány éve.Kis menős,hörcsög kis kanca volt.Elkezdet alattam pörögni szokás szerint és kicsúszott a lába mindketten elstünk,de olyan szerencsétlenül(mert picit lejtős volt)hogy rámesett.Elvesztettem az eszméletem meg kigrott a szegcsontom,meg az ujam kificamodott.A lónak semmi baja sem lett,és én is fölgyógyultam.

Az egyik barátnőm viszont olyan szerencsétlenül esett hogy a fejét beütötte valami betonba és meg kellett műteni.Hozzáteszem hogy volt rajta kobak,úgy tűnik ez sem véd meg mindíg.

2012. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!