Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért csinálják ezt a lóval?

Miért csinálják ezt a lóval?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=gY70BvVsSW8&feature=related

Vagyis elég undorító ahogyan próbálják megoldani a problémát, de mit kellett volna csinálni ha kilép a ló a rúd mellé? Nem leszerelni kellet volna? Vagy mit kellett volna tenni? (nem nagyon értek a lovakhoz)


2012. febr. 1. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Istenem deh hülyék meg bénák...-.-
2012. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt a videót nem kellett volna ki rakni. Ezeket meg kéne ölni.
2012. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert részeg, mert nem ért hozzá és mert idegbajosok. http://www.youtube.com/watch?v=roFSRuOlKbw
2012. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jézusom... De ezt legalább eltalálta a ló... Mármint nem vagyok erőszakos típus, de ha egy állatot bántanak, azt nem hagyom szó nélkül. Ez az egyik legundorítóbb dolog amit ember elkövethet. Hogy bánt egy olyan teremtményt, aki vele szemben védtelen.
2012. febr. 1. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Azon kívül hogy a ló hülyén van betanítva és elég kották voltak jól jártak el.
2012. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt a mocskos román felmenőiket.... ez van akkor, amikor a hozzáértés nélkül lovacskáznak bepiálva....

Amúgy ki kellett volna fogniuk

2012. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De nem értem minek kell bántani, hiszen attól még csak rosszabb lesz. Az oké, hogy nem hagyod rá, ha pl. rúgni akar, vagy harapni, de ha verik, attól csak rosszabb lesz. Nem fog bízni a gazdájában, elvadul, ijedős lesz, és még kitudja mi. Amúgy én linkeltem a cigány dolgozik videót.
2012. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megérdemelte a retkes cÉgány!!! :DDDD

Öröm nézni...a fát persze tuti hogy lopta, a lovat is lopta, úgyhogy sietségében hogy rajta ne kapják a falopáson veri szegényt lovat, úgysem az övé.... hogy lenne minden "réti négernek" ilyen ügyes, okos lova! ;)

2012. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!