Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten (esetleg környékén)...

Budapesten (esetleg környékén) jó lovardák, bértartás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan Pestre költözöm. Melyek a legjobb ismertebb/kevésbé ismert lovardák? Milyen helyeken jártatok már és mit tudtok róluk mondani, melyiket ajánlanátok? Sajnos egyáltalán nem vagyok ismerős arra ,,lovardaügyileg". Színvonalas helyet keresek, de nem szeretem az újgazdag társaságokat (remélem értitek mire gondolok :D). Kíváncsi lennék a lovakra, oktatásra, bértartás árára, társaságra, hozzáállásra, árakra. Várom a tapasztalataitokat :)
2012. márc. 12. 19:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem vagytok elkésve, még nem találtam helyet.
2012. júl. 4. 16:37
 12/19 anonim ***** válasza:
Csepelen van egy tanya,a munkatársam járt oda,de elment az oktatójuk,elzavarták,mert a lova eltörte a lábát.Nem tudnak oktatni,kidumálálják a vendéget a háta mögött és tönkre vágják a lovakat.És eléggé beképzeltek.Szart sem tudnak a lovakról.
2012. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
szia tudom későn irok de ha netántán még keresnek lovardát akkor Őrbottyánban most nyilt egy lovarda magam is oda járok ha komolyan érdekel irok telefonszámot.A színvonala magas 2 oktató van mind a 2ő rendszeresen versenyeznek az egyik oktató országos bajnokságon 1. helyezett lett.bértartásról érdeklődők ha kell,társaság nagyon jó de még csak most kezd el alakulgatni,az oktatok rajtengedélyvizsgára is visznek,versenyekre adnak lovat és fel is készítenek,futószár:2000Ft,edzés(szabadon,egyedül):3000Ft,szerintem nagyon jók az árak és kiválló lovakkal is dolgoznak és a bértartás sem lehet több 40.000 Ft-nál
2012. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akadémia az elvileg jó de a Pasaréti is! ott 80-90 havi a bértartás
2013. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 BijaBlaze válasza:

Amit írtam kettővel feljebb lovardát, az megszűnt a vasútépítés miatt. Gondoltam szólok, hogy sajnos hiába írtok infókért...

Nekem is másik helyen vannak a lovaim. (Baráti alapon, nem lovarda.)

2014. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 BijaBlaze válasza:

Hoppá, nem kettővel feljebb, bocsi. :D

Csak úgy mutatta. :D

2014. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

BijaBlaze melyik az a lovarda ?

És én a Nemzeti lovardát ajánlom !!!!

2015. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Akadémia locardát ajánlom a 17.kerben.

70.000/hó

Kedves emberek, szép hely, csaladias hangulat.

Jók a lovak, mind a bértartott és bérlovak.

Egy fél óra itt 3500 egy óra 5000.

De megéri én nagyon gyorsan fejlődtem, saját lóval.

2016. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia én a Kisháras lovardát ajánlom Pécelen itt van az én lovam is. Nagyon jó kis családias lovarda, itt 24 órás felügyelet alatt vannak a lovak. Van egy 10 ha legelő, 1 nagy homokos pálya és egy 60x40-es fedele. Nagyon jó terepeket lehet menni. A bértartás 43 000 Ft De itt bővebben megtudsz nézni mindent : www.kisharsaslovarda.hu
2016. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!