Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most akkor kinek van igaza?

Most akkor kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Egy barátommal összevesztem,mivel ő állítja,hogy 3 hónap alatt be lehet lovagolni egy lovat,én meg azt állítom,hogy kizárt,hogy 3 hónap után simán lehessen lovagolni.
2012. ápr. 1. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

Egyetértek Gabka77 - el!

Az igaz hogy ha csak hobbi célra akarod használni és elég neki megtanítani a lépés,ügetés, vaágtát és hogy arra menjen amerre te akarod arra elég a 3 hónap, viszont akkor minden nap kell vele foglalkozni és egy héten maximum 2 pihenőnapot tarthatsz...

Ha már versenyezni akarsz....ugratni, díjlovagolni ... na akkor viszont sokkal több idő... főleg a díjlovaglás... van olyan ló amit évekig képeznek sőt élete végéig tanítanak neki újabb és újabb dolgokat....de az folyamatos meló és rengeteg munka....ha nincs rá elég időd és nem tudsz vele nap mintnap foglalkozni akkor semmi értelme (azok az emberek erre teszik fel az életüket, kiképzők, trénerek...)

2012. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem van igazam.
2012. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!