Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Két kérdés karámmal és barátsá...

Két kérdés karámmal és barátsággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Első kérdésem az lenne hogy mennyire mély homokban szabad lovagolni? A hátsó udvaromat már eléggé kitaposták a lovak és laza szerkezetű, elég mély és eléggé belecsúszik a lába, hetente 1× 2× lovagolok csak azon a mélyebb homokon,igyekszem nem megterhelni (máskor másfele megyek vele,terep,ismerősök..), befáslizom neki a mellső két lábát hogy ne húzza meg. De nem olyan mély hogy nehezen járjon benne, kb. mint egy tengerpart. Majd lefotózom ha mástnem,nem tudom jobban elmagyarázni.


A másik kérdésem, meg tudom hogy hülyén hangzik de vélemény érdekelne. Szóval a lovam nem követ minden nélkül sehova, sőt, néha ha karámban vagyok vele és ott hagyom,régebben jött utánam a kapuig mostanában meg csak áll és néz utánam. Tök rossz érzés mikor legel és tojik arra hogy ott vagyok,bár néha mikor sétálgat oda jön hozzám megszagolgat, hagyja hogy simogassam, aztán tovább áll.. Sokmindenen keresztül mentünk kezelhetetlen volt. Ma már el megy bárhova terepen, normális pályán is,nem rúg,nem harap,nem sunyít,nem lök fel. Mikor apa hazaér vagy bárki, beszélgetnek az udvaron a füle botját sem mozdítja mered maga elé tovább. De mikor az én hangomat hallja mindig felfigyel,most,hogy 1 nappal tovább maradtam a városban oda is jött. De már egy ideje nem höhög és nem követ,pedig régen elég gyakran ment. Ez tudom buta kérdés,de na, szerintetek szeret? Vagy csak megszokott már? (2 éve vagyunk együtt)



2012. ápr. 4. 20:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
miért másnak milyen a lova?
2012. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Bújós, karám kapujában topogva várja, nem tágít mellőle egy percre sem.. :) És több ilyen ismerősöm is van, egyiknek kifejezetten olyan személyiségű a lova, ami ütközik a bújással, simizéssel, még is maximálisan látszik hogy mindent kitesz magából amit tud. Másiknak meg olyan hogy azért is nyerít ha egy szép virágot lát a földön.
2012. ápr. 8. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!